Přejít na obsah

rada pro málo zkušeného


szegos

Doporučené příspěvky

Zdar Chlapci dneska navštívil mého supa bud slepej řídíč nebo nějakej.... Když sem ráno zaparkoval auto nečekal sem ze za 20 min přijdu a uvidím to co uvidím někdo při parkování nebo při vyjizdeni z parkoviště mi objel zadní blatník i dveře zadní . Obě části sou pěkně zatlačene dovnitř a částečně bez laku. Je otázkou dá se stim něco dělat??? Mám jen povinné ručení nic víc policii sem zavolal udělali foto řekli že mi přijde vyrozumění poštou nemate někdo nějaké zkušenosti s tímhle oprava ve skodovce mi řekli cca 10-15 tisíc děkuji za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, jestli se tady ještě na fóru objevuje, ale "ŽRALOK" by ti mohl poradit  :kol-47:  před cca 2-3roky mu někdo na kapotu vyryl znak renaultu (ženské přirození)!! Taky to nějak řešil...... Jinak pokud policie nenajde toho, kdo to udělal, tak můžeš rozbít prasátko  :kol-31: !!! Pokud budeš chtít opravu, tak není problém se domluvit (kit, výměna, lak) :kol-32: bydlím kousek od Ovy!!!!

Editováno: , autor: Michael91
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Znak Renaultu :kol-98: , to je dobrý

Jak už tady psal kolega, bez aspoň nějaké fotky těžko posoudit.

Předně: na náhradu škody z povinného ručení je nutný viník, jinak smůla. Za druhé určitě ne origo servis, to je majlant. Existují šikovní lakýrové, kteří umí spravit k nepoznání za polovic

Vyfotit!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska sem to nechal nakonec u klempíře kterej aspoň trošku vytáhl blatník sice žádná sláva ale už to není jako pěst na oko bohužel tam kamery nejsou a mam zkušenost ze 2 týdny z5 sousedovi přímo pod kamerou se mu někdo kolem auta proběhl s klíčkem a nic dneska to zajdu aspoň trošku opláchnout ať to je lépe vidět a když sem to podrobně zkoumal tak 1 ukaz vypadal hůře když sem dostal dolů tu krásnou červenou barvu ale děkuji moc za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...