Přejít na obsah

SWING a USB


Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

MBDusan: tento nápad s tím kablíkem 3,5jack & USB jsem měl též, ale bojím se, zda to bude fungovat. Pokud ti to funguje korektně, prosím můžeš sem dát odkaz nebo aspoň foto s přesným názvem?

Předem díky ;-)

Editováno: , autor: Lutri
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já používám tenhle Bluetooth adaptér  , hudbu streamuju přes mobil a jsem spokojen. Netřeba nic mačkat, zapínat, stačí dát do zásuvky a po prvním spárování se už mobil připojí automaticky a přehrává to spolehlivě, bez výpadků. Uši mi to nijak netrhá, ale nejsem žádný audiofil, takže někdo tam asi nějakou kompresi uslyší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MBDusan: tento nápad s tím kablíkem 3,5jack & USB jsem měl též, ale bojím se, zda to bude fungovat. Pokud ti to funguje korektně, prosím můžeš sem dát odkaz nebo aspoň foto s přesným názvem?

Předem díky ;-)

Objednával mi to syn zde: http://www.tinydeal.com/35mm-male-to-male-jack-retractable-audio-cable-120cm-p-103893.html

Propojení s mobilem a přehrávání písniček funguje bez problému. 

Editováno: , autor: MBDusan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

dnes jsem si udělal menší radost, vzhledem k tomu že mi 8 GB feška nestačila a doma se mi válí moc pamětovích karet tak jsem hledal a našel jsem vhodný způsob jak toho využít 

swing sice uměl načíst ze čtečky pam, karet jenže neuměl najít správnou sekci když čtečka měla více slotů na více tipů karet, to šlo obejít tím že se prostě čtečka dala do USBčka v rádiu, to chvíli hledalo ale nic nenašlo proto se musela karta vydělat a znovu zasunout po každém zapnutí radia což bylo otravné (naštěstí jsem to jen zkoušel jestli to bude vůbec fungovat)


proto jsem zvolil malinkou čtečku na microsd a ta už funguje jak má :)
čtečka má dokonce indikaci načítání takže vše jak má být 

post-90523-0-75993300-1437071136_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

využuju téma 

jedná se spíše o funkci AUX 

včera jsem zkoušel propojit mobil z radiem přes AUX a zjistil jsem celkem "problém"

mam swing z MDI a pokud na radiu zmačknu tlačítko media tak se mi zobrazí |USB| nic | CD |

 

taže aux nefunguje až do té doby než vytáhnu flešku u USBčka tak až pak radio bere zvuk z AUX 

řešil někdo z vás podobný problém ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

JJ kamos kuchl toho Swinga z Rapidu a zjistil, co jsem si davno myslel, ze tam ten USB konektor neni. Takze to co jsem posilal, je mi na dve veci. Tak to musi jit jinak :p

9 hours ago, hardb said:

nevím jak starší verze swingu ale novejší (mr 015) má USB a aux vyvedený v modrem asi 12 pinovém konektoru ale připojených drátu je tam asi jen 5 to co je na fotkách na tech stránkách to neodpovídá 

Prosim te, a neexistuji nekde elektronicky schemata tech SWING radii?

 

Nebo se zeptam obecne, jak poresit USB do starsich SWINGu? To jde jenom pres nejaky ten MDI? Jinaci zpusob neexistuje?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...