Přejít na obsah

1,2 - 51kW


kláca

Doporučené příspěvky

já bych řekl, že to není nic nového, jen prostě využívají, že HTP má 51kW každý, tedy i naše 47kW, měření bylo dost a nikdo pod 50kW neměl. Na stránkách Seatu jsou informace a je uvedeno 51kW a krouťák je stejný jako u 47kW. Toto opět protvrzuje měření HTPéček, výkon vyší než udávaný, ale krouťák ne. Podle mě s tím vylezli po tom, co zvýšili výkon 1,4 16V, ono přeci uvádění v tabulkách 1,2 HTP 51kW vedle 1,4 16V 55kW vypadá blbě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mělo by to být upraveno v softweru... Taky jsem na to přišel ale už je to dýl... hodlám se drze v seatu zeptat jestli by to nešlo přehrát... má i jiné parametry než normální 47kW... Větší maximálku asi o 5km/h a lepší zrychlení o 0,2s... a napsanou o 0,1l/100km spotřebu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mělo by to být upraveno v softweru... Taky jsem na to přišel ale už je to dýl... hodlám se drze v seatu zeptat jestli by to nešlo přehrát... má i jiné parametry než normální 47kW... Větší maximálku asi o 5km/h a lepší zrychlení o 0,2s... a napsanou o 0,1l/100km spotřebu...

no tak to zas tak hodně jiný není nééé ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to povodny model "iba" som zvysenym vykonom. Agregát 1.2 HTP 51 kW (70 k) prinasa oproti predoslej verzii s vykonom 47 kW (64 k) niekolko "zdokonaleni", hlavne koli optimalizacii elektronickeho riadenia motora a nasavacieho potrubia. Tymto dojde k miernemu zlepseniu akceleracie, a napriek narastu vykonu zostava spotreba paliva na velmi solidnych 7,6/5,1/5,9 l/100 km.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

optimalizace elektroniky musí být, když je jak píšeš jiné sací portubí, troufám si říct, že každé HTP má 51kW:

toto měření je tady od člena fóra

Hezký... a to byl 12V???

Zdá se mi ta rychlost dost malá... já jsem měl jednou při 6 tisíc otáčkách 190km/h víc jsem z toho nedostal a bylo to teda z kopečka, ale na rovině není problém 180...

A co jsme měřili zrychlení jen od voka a ve dvou... že jo z rychlení od ted do toho kdy ručka ukáže 100 tak 13,9... a mám mít 14,1... lollollol Myslim teda... vim že to bylo ještě o 0,2sekundy lepší... a to jsem měl plnej kufr hudby plnou nádrž 16" kola a ve 2 lidech...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja myslim, ze jsi se o par radku vyse pokusil rozpoutat flame lol

Hele, v pohode ;) Kdybych te neznal, tak bych to bral jako pokus o ziskani prvniho varovani lol;)-_- Ale vzhledem k tomu, ze te, trosku, znam a vim, ze mas rad koberce v aute, tak to beru jen jako pokus o vtip :D;)-_-;) ;) ;)

-_--_--_-

No v pohodě, ale stejně nechápu za co bych si zasloužil "varování"??? Nikdy jsem nic proti MPi nikdy neřekl... ale místo toho každej kdo má MPi prudí... Třeba ten kluk Kodemi u amogha... ta diskuze byla uplně bokem (krom toho tadle taky...) a jen kvůli HTP versus MPi... Mít tam 51kW serii tak takovejdle klluk co tomu dá se říci moc nerozumí zklapne... takhle jsem to myslel... ten co by tomu rozumněl by napsal něco rozumnýho o kroutáku, protože jen na výkonu nezáleží a krouták má 1,4 120 naproti HTP 112... Jestli narážíš na to že jsem napsal že by zklapli... jestli na ty rychlosti a zrychlení to jsem jen konstatoval jak to jede... Odpověz prosím potom to promažu aby se tady netahalo bláto...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kodemimu je 15 roků, to nemůžeš brát ;)

Jasně ale než mi to došlo tak jsme obstojně hádali... potom jsem pochopil že to nemá cenu a musel jsem to ještě promazávat protože u amogha bylo spoustu nesmyslů o motorech co se dávali kdy do fabie a rozdíl mezi HTP a MPi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...