Přejít na obsah

1,2 - 51kW


kláca

Doporučené příspěvky

s Váma je sranda ....

Lewis: jo je to graf 47kW

No jo ale na motoru mu naměřili 56... na kolech 37... a tech co slybujou 47 má být na motoru nebo na kolech??? myslim že na motoru ne?

http://www.rri.se/index.php?DN=29&List=M-N tu mas merania vykonu na kolesach. vykon papierovy co udava vyrobca je na motore. na kolesach je trochu iny to vies prevodovka a rozvodovka tam su straty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lewis: to ze HTP 47kW namerali viac a niekto to oznaci a predava ako 51 kW je normal ze motor ma z vyroby viac. a neviem preco by mali MPI zavret hubu ze HTP ma 51kW, ver tomu ze to MPI ma z vyroby 55kW. to iste plati aj pre 16V 55kW papier a z vyrobi 60kW a tie lepsie trochu viac. tak ako aj diamant mal 2,0 MPI 85kW a meral to na brzde a nameral 93kW. takze nebud s toho happy ze HTP ma viac to ma kazdy motor. :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se somozřejmě nechci hádat, který motor je lepší, všichni dobře víme, že MPi to není, ale co já vím ohledně zvýšeného výkonu HTP, tak známý co dělá ve škodovce, (má taky HTP) mi říkal, že bude na motoru dělat fabrickou úpravu, která se bude, nebo se uvažuje o zavedení do výroby. Má se jednat o jiné časování vačkového hřídele a jiný soft v ŘJ. Ten motor prý citelně ožije a jede jako drak. Zeptám se, jestli už to má.

Editováno: , autor: pava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lewis: to ze HTP 47kW namerali viac a niekto to oznaci a predava ako 51 kW je normal ze motor ma z vyroby viac. a neviem preco by mali MPI zavret hubu ze HTP ma 51kW, ver tomu ze to MPI ma z vyroby 55kW. to iste plati aj pre 16V 55kW papier a z vyrobi 60kW a tie lepsie trochu viac. tak ako aj diamant mal 2,0 MPI 85kW a meral to na brzde a nameral 93kW. takze nebud s toho happy ze HTP ma viac to ma kazdy motor. :p

Oni to změnili věř mi... seat je první kdo to montuje do aut a do fabií to příjde taky... není to tím že naměří víc a prodávaj to jako 51... je to v něčem jiný a je otázka v čem... docela rozumně zní ta vačka a ten soft...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podľa mňa je vylúčené, aby ten istý motor začali označovať ako výkonnejší. To by si koncern nedovolil. Doposiaľ aj tá najmenšia zmena výkonu či točivého momentu bola doprevádzaná aj nejakými SW či HW zmenami. Ešte aj starý 2,0 MPI mal vo Fabii 85 kW a 170 N.m a v Octavii 85 kW a 172 N.m a bol medzi nimi dosť podstatný HW rozdiel (vyvyžovacie hriadele) a aj priebeh výkonu a točivého momentu je dosť odlišný.

Inak mi nedá, aby som sa nezasmial nad tým, ako sa tu naťahujete o 1 kW či o pár N.m. Fakt sranda! :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No byla otázka času,kdy příjdou s tím,že 1.2 12V bude mít místo 47kw 51kw.Už před půlrokem jsem slyšel,že s tím příjdou.Že vítězoslavně budou prohlašovat,že zvýšili výkon.Pač ten motor to má už od začátku.Jo marketingová strategie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam prehranej soft a ted mam 53kw a kroutak 119,6 at si tu kazdy rika co chce ale je to citelne znat na zrychleni kamarad to nema prehrany a kdyz si to rozdame do kopce tak mu pekne ujizdim. Jsem spokojen :palec2:

ono ale kamaráde není vše jen o motoru... kolik vážíš ty a kolik kamarád? kolik věcí máš v autě ty a kolik kamarád (vč. výbavy a jiných věcí)? jaký gumy a velikost ráfků kdo máte? apod... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam prehranej soft a ted mam 53kw a kroutak 119,6 at si tu kazdy rika co chce ale je to citelne znat na zrychleni kamarad to nema prehrany a kdyz si to rozdame do kopce tak mu pekne ujizdim. Jsem spokojen  :palec2:

ono ale kamaráde není vše jen o motoru... kolik vážíš ty a kolik kamarád? kolik věcí máš v autě ty a kolik kamarád (vč. výbavy a jiných věcí)? jaký gumy a velikost ráfků kdo máte? apod... :)

Tak jinak kdyz se kamos sveze v mim aute tak sam tvrdi ze je to zivejsi nez to jeho a vybavou jsme na tom stejne kola ja mam 185 on 165 a vahove jsme asi taky na stejny urovni a ja mam na aute jeste navic nosic ale to asi nema takovy vliv

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...