Přejít na obsah

Kdo už boural s OII?


jirkaK

Doporučené příspěvky

Tak Vám všem děkuji :D Možná jsem ho nemusel častovat slovem k***t, ale mě prostě takoví lidé co bourají VLASTNÍ vinou vytáčej do ruda :fakac:

Proboha co má co předjíždět před zatáčkou?? Snad je jasné, že když tam nevidím, tak nepředjíždím a počítám s tím, že může jet doprotívky něco... Proto jsem taky napsal že dobře mu tak, když neumí vyhodnotit situaci a radši počkat 10 vteřin a potom až za zatáčkou začít předjíždět. Stačí trošku myslet a předvídat jak psal aka. Jasně měl štěstí, že tam nikdo nebyl a nikoho nesrazil, ale co kdyby někdo šel po krajnici a on ho srazil? Nene za každým slovem co jsem tu napsal (a bohužel se vzápětí smazalo) si stojím.

PS: Ovidius co znamenájí ty PMka?

privát mesič -boli soukr. zpravy -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No uniká mi pointa to auto odtiahnuť, nakoľko dodávka ostala na mieste, kde auto trafila, takže tak či tak jeden pruh blokovala. Takže keby tá OII ostala na mieste nehody, nič by neblokovala.

Marios - voči tvojmu názoru nič nemám, ale stačí ho vyjadriť slušne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hej, no to bolo začiatkom zimy, o šiestej ráno ešte to nebolo rozjazdené. Tá zatáčka je tak trošku z kopca a pokračuje do kopca. Jediné čo si pametám je že som podradil (nech to motor brzdí) a už sme sa točili, po niekoľkých kontrách ma to otočilo o 180° a už som bol nahraný... a leteli sme s cesty von. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hej boli, menené zadné dvere, vyťahovaná podlaha, nárazník a ešte aj bočný prah, cca. 70t SK, to preplatila poisťovňa, len auto mesiac stálo lebo sa servis a poisťovňa nevedeli dohodnúť.

BTW: som Mišo volajú ma Maiki a kamoš keď bol pod vplyvom... -_- tak zistil že 62454 je vlastne moja prezívka písaná na klávesnici mobilu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TO JSOU ONI mam novou octu pozor na me jsem nekdo .silnice je cela moje a pak se vsichni mistri vali po prikopach.nechci vas nijak odsuzovat ale je zajimave ze jsem se setkal uz v mnoha pripadech u tehle ridicu OII ze se chovaji jako kreteni taky jako kreteni predjizdeji a ohrozuji druhe.nechapu proc davaji jednoznacne najevo ze jsou snad neco jako vice nez ostatni prave proto ze maji novu OII . preci u nas jezdi mnohem drazsi auta a na lepsi urovni a presto jsem se u ridicu techto aut s takovou kretenosti nesetkal. tedy urcite ne v takove mire.proste asi jak psal LUKE zapomel jsem ze jsem stale mezi ceskym lidem.je to vse porad stejne i kdyz jsme ted v te velke evrope. neberte si to osobne je to jen muj postrech z kazdodeniho provozu.

Editováno: , autor: BENY
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Beny, těžkej den ? :D

Pánové, ale myslím, že to tu opravdu začalo nějak chcípat. Copak nemáte nějakou novinku ? Kdo má něco novýho na autě, nebo obráceně komu třeba upadlo kolo za jízdy, sedačky v autě poblil pes nebo manželka nebo prostě něco. Dytˇ už ani ten Marios nenapíše, a to se tak hezky četlo. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jedna jedina vec by me zajimala, kdyz uz neni o cem psat. jak dlouho jste davaly dohromady penize na O2. kdo za hotovy a nebo na leasing. nejak to davam dohromady ale je to kotel penez

No, jelikoze z pohledu financi ve firme je podstatne lepsi leasing, tak sla na lizacku, protoze 800 000 investovanych na 3 roky mne videla vice nez 50tku co zaplatim CSOB leasingu . :)

H.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Beny, těžkej den ? :D

Pánové, ale myslím, že to tu opravdu začalo nějak chcípat. Copak nemáte nějakou novinku ? Kdo má něco novýho na autě, nebo obráceně komu třeba upadlo kolo za jízdy, sedačky v autě poblil pes nebo manželka nebo prostě něco. Dytˇ už ani ten Marios nenapíše, a to se tak hezky četlo. :D

Marios poslední dobou jen čte fórum a nepíše, pač nemá důvod :t Ale když už jsem si teda dal tu "práci" a začal psát, tak jen dodám, že s tím příspěvkem od BENYHO souhlasím...

Jinak pro nojmise, auto mám na lizačku a žádnou firmu nevlastním, prostě si to platím ze svého... B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

N1 na úvěr, kterej se nám jako exportérovi s velkýma vratkama DPH jeví lépe z důvodu vratky vcelku a né po každé splátce ;)

Jinak trochu souhlas s Benym ,ale spíš mám pocit, že sebevědomí stoupá řidičům starších modelů vždy, když se objeví model novej...ale je to subjektivní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...