Přejít na obsah

Prodejte Fabku


Georg

Doporučené příspěvky

Jedině vůz Škoda B) , nebo něco z koncernu :)

Jenže co z koncernu mimo škodovky? snad ještě audiho, vw se mi nikdy nelíbilo a seaty už jsem měl 2 a s oběma jsem naboural, takže už k nim nemám důvěru (s žádným jiným autem jsem ještě nikdy neboural, 1x moje vina, 1xauto v protisměru),,, B)

Jinak jsem měl mitsubishi mikrobus, r19, citroen ax, seat toledo 2x, opel astra, opel corsa, mazda mikrobus, peugeot 106, fiat punto 2x, citroen xsara, toyota carina a nakonec fabie,,,takže můžu i dost porovnávat a nevolil bych jinak :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedině vůz Škoda B) , nebo něco z koncernu :)

Jenže co z koncernu mimo škodovky? snad ještě audiho, vw se mi nikdy nelíbilo a seaty už jsem měl 2 a s oběma jsem naboural, takže už k nim nemám důvěru (s žádným jiným autem jsem ještě nikdy neboural, 1x moje vina, 1xauto v protisměru),,, B)

Jinak jsem měl mitsubishi mikrobus, r19, citroen ax, seat toledo 2x, opel astra, opel corsa, mazda mikrobus, peugeot 106, fiat punto 2x, citroen xsara, toyota carina a nakonec fabie,,,takže můžu i dost porovnávat a nevolil bych jinak :smich:

No ty vóle, kdybych tě neznal, tak bych ti podle počtu těch aut tipoval nejmíň 100 let :smich: Mě by to stačilo tak na dva životy :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedině vůz Škoda B) , nebo něco z koncernu :)

Jenže co z koncernu mimo škodovky? snad ještě audiho, vw se mi nikdy nelíbilo a seaty už jsem měl 2 a s oběma jsem naboural, takže už k nim nemám důvěru (s žádným jiným autem jsem ještě nikdy neboural, 1x moje vina, 1xauto v protisměru),,, B)

Jinak jsem měl mitsubishi mikrobus, r19, citroen ax, seat toledo 2x, opel astra, opel corsa, mazda mikrobus, peugeot 106, fiat punto 2x, citroen xsara, toyota carina a nakonec fabie,,,takže můžu i dost porovnávat a nevolil bych jinak :smich:

No ty vóle, kdybych tě neznal, tak bych ti podle počtu těch aut tipoval nejmíň 100 let :smich: Mě by to stačilo tak na dva životy :)

jó to víš, velká rodina, mám 4 sourozence tak se auta točí... :D a to jsem ani nepsal auta, kterejma jsem jezdil třeba měsíc... B) třeba jako alfa romeo, bmw, golf, rover, rover mg, opel omega, atd... -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedině vůz Škoda B) , nebo něco z koncernu :)

Jenže co z koncernu mimo škodovky? snad ještě audiho, vw se mi nikdy nelíbilo a seaty už jsem měl 2 a s oběma jsem naboural, takže už k nim nemám důvěru (s žádným jiným autem jsem ještě nikdy neboural, 1x moje vina, 1xauto v protisměru),,, B)

Jinak jsem měl mitsubishi mikrobus, r19, citroen ax, seat toledo 2x, opel astra, opel corsa, mazda mikrobus, peugeot 106, fiat punto 2x, citroen xsara, toyota carina a nakonec fabie,,,takže můžu i dost porovnávat a nevolil bych jinak :smich:

asi Seat Leon, nebo Ibizu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedině vůz Škoda B) , nebo něco z koncernu :)

Jenže co z koncernu mimo škodovky? snad ještě audiho, vw se mi nikdy nelíbilo a seaty už jsem měl 2 a s oběma jsem naboural, takže už k nim nemám důvěru (s žádným jiným autem jsem ještě nikdy neboural, 1x moje vina, 1xauto v protisměru),,, B)

Jinak jsem měl mitsubishi mikrobus, r19, citroen ax, seat toledo 2x, opel astra, opel corsa, mazda mikrobus, peugeot 106, fiat punto 2x, citroen xsara, toyota carina a nakonec fabie,,,takže můžu i dost porovnávat a nevolil bych jinak :smich:

asi Seat Leon, nebo Ibizu

Leon se mi vůbec nelíbí, ibiza je docela pěkná, ale jak jsem psal, seaut už u mě nemá šanci a hlavně, dělám u prodejce škodovek, tak držím značku... -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedině vůz Škoda B) , nebo něco z koncernu :)

Jenže co z koncernu mimo škodovky? snad ještě audiho, vw se mi nikdy nelíbilo a seaty už jsem měl 2 a s oběma jsem naboural, takže už k nim nemám důvěru (s žádným jiným autem jsem ještě nikdy neboural, 1x moje vina, 1xauto v protisměru),,, B)

Jinak jsem měl mitsubishi mikrobus, r19, citroen ax, seat toledo 2x, opel astra, opel corsa, mazda mikrobus, peugeot 106, fiat punto 2x, citroen xsara, toyota carina a nakonec fabie,,,takže můžu i dost porovnávat a nevolil bych jinak :smich:

asi Seat Leon, nebo Ibizu

Leon se mi vůbec nelíbí, ibiza je docela pěkná, ale jak jsem psal, seaut už u mě nemá šanci a hlavně, dělám u prodejce škodovek, tak držím značku... -_-

:palec2::clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stejně nechápu, že se ta věc, na fotce nahoře, tak prodává. Přece každej, kdo trochu rozumí autům (doufám že většina kutilů čechů), pozná, že to auto stojí za prd. Mě třeba úplně dostaly ty plastový blatníky a celkový provedení auta kol9 , když jsem čekal v jednom bazaru a kouknul jsem na to.... :fakac:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stejně nechápu, že se ta věc, na fotce nahoře, tak prodává. Přece každej, kdo trochu rozumí autům (doufám že většina kutilů čechů), pozná, že to auto stojí za prd. Mě třeba úplně dostaly ty plastový blatníky a celkový provedení auta kol9 , když jsem čekal v jednom bazaru a kouknul jsem na to.... :fakac:

Jde "jenom" o cenu. Za cenu 170 tis konkurence proste auto, co preveze 4 lidi a naklad z bodu A do bodu B proste nenabidne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Renaulta ani dacii bych si v životě nekoupil. Měl jsem R19 kupovanou jako funglovku a po 4 letech se nedalo na podvozku vůbec nic udělat, jak bylo všechno zarezlý,,, :fakac::fakac: to už radši nějakýho hOpla... :smich:

Souhlasím jen na půl: taky jsem měl R19 r.v. 1992. Byl to hroznej shit, v tom souhlasím, spodek byl taky sežranej, ale nelze R19 srovnávat s Fabií. Musíš jí srovnat s Fáčkem r.v. 1992 a ty jak známo jsou taky sežraný jako kráva.

Co se mě ale na R19 hrozně líbilo byla ručička stavu hladiny oleje na palubce. Super. To bych chtěl i u Fabky :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jde "jenom" o cenu. Za cenu 170 tis konkurence proste auto, co preveze 4 lidi a naklad z bodu A do bodu B proste nenabidne.

Samozřejmě, že cena dost lidí osloví, ale asi jsou to zákazníci, kteří moc nepřemýšlejí. Přece si nepůjdu koupit rifle k vietnamcům za 400,-, když vím, že mi vydrží tak rok, radši si koupím levisky, který vydrží minimálně 4 roky (rozuměj o hodně dýl) a který stojí 1200,-..a to si pak každej dokáže spočítat, že "značkový" zboží se vyplatí... -_- nebo se pletu? hlavně teď nechci slyšet moře ohlasů na to, jak jsme stát sociálů a nikdo nemá ani na jídlo... :unsure:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Renaulta ani dacii bych si v životě nekoupil. Měl jsem R19 kupovanou jako funglovku a po 4 letech se nedalo na podvozku vůbec nic udělat, jak bylo všechno zarezlý,,, :fakac:  :fakac:  to už radši nějakýho hOpla... :smich:

Souhlasím jen na půl: taky jsem měl R19 r.v. 1992. Byl to hroznej shit, v tom souhlasím, spodek byl taky sežranej, ale nelze R19 srovnávat s Fabií. Musíš jí srovnat s Fáčkem r.v. 1992 a ty jak známo jsou taky sežraný jako kráva.

Co se mě ale na R19 hrozně líbilo byla ručička stavu hladiny oleje na palubce. Super. To bych chtěl i u Fabky :(

Já tu r19 měl rv.94. Klidně to po technický stránce srovnám s favoritem, první 3 roky vede renault (protože stál skoro 2xvíc neš favorit)a byl pohodlnej, pak už nastupuje vláda favoritu, protože za 4 roky určitě nezreznul žádnej tak jako renault a mimo to dodneška je občas děláme v práci a podvozek není zrezlej tak, jako u toho renaulta... :ph34r: ale jezdilo se s nim pěkně,,,a hlavně, tenkrát ho skoro nikdo neměl, takže to byla i dobrá machrovinka.. :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je sice pravda, že většina zájemců poskočí aspoň na Thalii nebo dokonce do Fabie sedana, ale jako skokana, který nahradí v rodině už mrtvého žigula, kterým se doveze pár pytlů zrní pro slepice, to úplně stačí. I dnes jsou kupříkladu lidé, co nedají dopustit na Dacie, kterýma za komoušů postavili baráky, páč Škoda nenabízela kombíky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne jak nekdo vyse napsal, hodne lidi skoci do logana po nejakem hodne horsim aute jako cikulik, nebo stara 120tka, deli se do dvou skupin a to stari panove kteri si uzivaji kazdy kilometr na ceste a neresi bezpecnost auta, protoze jestli umrou dneska v aute nebo zitra na gauci to neresi, ale druha skpina jsou mlade rodiny, a to fakt nechapu jak nekdo muze vyplaznout 200 k za todle.....takovym lidem co si porad mysli ze nove auto je nejlepsi investice bych strcil do hlavy mop a natrikrat otocik :angry::fakac:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže doma jsme měli 2 renaulty oba scenic novější i ten starší, oba dva perfekt stav, prodáváno na 75tis. po 5 letech, oba dva neměli za celou dobu jedinej problém, jediné co sme menili byl olej. Jinak fakt pohoda, takže jsme měli asi velké štěstí,,,,,,,,,,,,,soused má logana-sračka a hnůj největší, co na tom že to je 1,4MPI, ale mám pocit, že to je auto z nouze, ikdyž pro 3-4 členou rodinu s nišším příjmem je to schopné nové autíčko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...