Jump to content

The limited ŠKODA Black Edition

Hravec
 Share

Recommended Posts

Za odkazy na kola děkuji, o všech e-shopech, které je nabízejí samozřejmě již vím.. nejlevněji vyjdou tady

Ale měl jsem spíš na mysli nějaký inzerát z bazoše apod nebo kontakt na člověka, který kola za dobré ceny prodává.. případně mám i zde na fóru v sekci bazar svůj inzerát ;)

Já vím, jen jsem si nejdříve nevšiml, že ho má i octavie z řady Black Edition

By mě zajímalo, jak vypadá v reálu, protože na fotkách působí trochu jako "radlice".

Tady ještě v jiném provedení na loňském Wörthersee ;)

skoda_octavia_combi_III_2013_sport_paket

• 2 weeks later...

Me osobne prijde zcela ujete tvrdit, ze predstavuji 8 novych modelu, kdyz se nejedna o vubec nic noveho. Jen zcela normalni davno prodavane auta v nejake konkretni vybave a barve bez cehokoliv unikatniho. Kdo chce, tak nema problem si presne takove auto poskladat i u nas. Co je ale uplne nejzabavnejsi je, ze Black Edition se prodava i v bile barve. :)

Na druhe strane nutno pochvalit, ze alespon v zahranici ma akcni model Skodovky solidni vybavu a slusny motor. Predpokladam, ze u nas by bylo u takoveho akcniho modelu vrcholem vybavy elektricke okna vpredu a radio. :)

• Upvote 1

Zajímavé že výše píšeš že nevidiš rozdíl a teď že se ti to nelíbí...

Naštěstí doby kdy bylo vše povinné a/nebo nebylo na výběr jsou ty tam a je možné si vybírat dle libosti a gusta... naopak jsou tací kterým se nelíbí křídlo RS ani výfuky RS....

Po tvých a Pawoukovo připomínkách jsem si to samozřejmě prohlédl pořádně. Každopádně jsem rád, že ti mé plkání, kterým si krátím čas zde na foru přijde zajímavé. Díky. :) Jinak (ne)výfuky u RS jsou taky peklo, to je pravda!