Jump to content
veueyba

Kódování při změně gateway

Recommended Posts

Čaute,

potřeboval bych pomoct s kódováním jednotky 1k0907530S za stávající jednotku typu E (kvůli výměně Streamu za Bolero )

Pokud byste věděli jak na to,tak se mi ozvěte, v autorizovaném servisu si s tím neví rady ( nová jednotka mu nejde nakódovat ). Jsem z Opavy. Dojel bych třeba i někam. Díky

Roman

Kontaktuj uzivatele Vaša, ten ti poradi. :) Respektive prekoduje.

Potrebujes nekoho s VAGem, pak uz je to jednoduchy.

Kontaktuj uzivatele Vaša je z Prostejova, ten ti poradi. :) Respektive prekoduje.

Kontaktuj uzivatele Vaša je z Prostejova, ten ti poradi. :) Respektive prekoduje.

Tak uz se nam to podarilo a Bolero funguje jak ma...Diky Jirkovi...

Roman

Tak uz se nam to podarilo a Bolero funguje jak ma...Diky Jirkovi...

Roman

zdravím,jsem nový uživatel.Potřeboval bych poradit,mám stejný problem,menil jsem bolero za stream a vybíjí mi to baterku,bylo mi receno,ze je to gateway jednotkou,tak se chci zeptat jak se to prekoduje,nebo jestli se musi vymenit...prosim poradte

Je tu někdo z ústeckého kraje, kdo by mě vyměnil v OII r.v.2004 gateway, koupil jsem novou 1K0907530S a naprogramoval tak, aby mi ukazoval face climatronic na navigaci columbus?

Dík za každou radu

Facel klimatronk ti jen tak nepůjde,pročti si témata o tom.Musí se měnit topení-dělal to rolbař

Facel klimatronk ti jen tak nepůjde,pročti si témata o tom.Musí se měnit topení-dělal to rolbař

s funkcí klimatizace nemám problém, ta maká, ale neukazuje nic na navigaci

ty mas v aute stary panel a vymenou gateway chces aby to ukazovalo na navi? tak to ti nepojde.....nutna vymena panelu climatronic za face ako aj kurenia atd......a to vsetko nemusi fungovat uplne super....

ty mas v aute stary panel a vymenou gateway chces aby to ukazovalo na navi? tak to ti nepojde.....nutna vymena panelu climatronic za face ako aj kurenia atd......a to vsetko nemusi fungovat uplne super....

Měl jsem tam klasický ovládací panel climatronic a autorádio stream, na kterém se mi klimatizace ukazovala. Po výměně rádia za navigaci columbus přestala komunikace klima s navigací. Nyní jsem si koupil novou Gateway 1K0907530S, která by měla po nakódování vše zobrazovat a dal jsem i nový ovládací panel climatronicu z faceliftu. Jelikož jsem levej, tak shánim někoho poblíž Mostu, kdo by mi to naprogramoval.

mám takový menší problém, potřeboval bych nakódovat gateway (starší typ oznašení E) když připojím diagnostiku (vag-can-pro) tak možnost kódování není dostupná. Je možné kódování II ale tam to chce po mně PIN a ten nemám. Nevíte kde by mohl být problém?

Díky

nesmysl, žádný pin se při kodování gateway nedává

Já vím, ale tipoval jsem to na Čínsky kabel, tak proto reakce na to že to po něm chce pin, byla z úsměvem.

Připoj se k autu a netu zároveň a zavolej na technickou podporu té firmy a řekni co ti nejde, měli by ti pomoct na dálku.

jj, asi vím kde je problém, program zřejmě nepodporuje asistenta slouhého kódování. Může mi někdo napsat kódování na Columbuse? Mám klasické repro, maxidot, ovládání na volantu. Díky