Přejít na obsah

Rapid MR 2016


Dix1

Doporučené příspěvky

me zas vrta hlavou, proc je v konfiguratoru paket advance (bavim se o konfigurovani verze Style) za 20k, kdyz samotnej frontassist stoji 9k a parkovaci senzory dopredu a dozadu stoji 8k a to je ma jeste rapid style zadni v zakladu....

 

pokud zatrhnu paket advance, tak uz nejde pridat KESSY, ze by to bylo tak jak si myslim a byl v paketu advance i KESSY ?

 

Protože je tam chyba, viz vlákno o akčních nabídkách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já budu jen reagovat na to, že někdo by si radši za tu cenu koupil F3 Combi s DSG :) zkoušel jsem v salonu si nastavit sedačku řidiče na sebe (hubený, 197 cm), u Rapida jsem si za sebe pohodlně sednul a měl jsem kolena v klidu ZA sedačkou :) u Fabie jsem měl kolena vedle sedačky řidiče, ZA sedačku bych si je asi musel uříznout v půlce stehen a pak jsem z Fabie nemohl vystoupit :D

 

Taky jsem o Fabii uvažoval a tohle jsem z hlediska budoucnosti jasně rozhodl, že prostě Fabie další auto nebude :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A druhé co jsem našel, tak v konfigurátoru na Rapid Fresh je za příplatek paket "Ambition Plus" za 11 000 kč, což je nesmysl, protože tento paket je ZDARMA součástí nabídky Fresh :)

 

A dále jestli jsem to pochopil dobře, tak každý RAPID má v základu gumové koberce, za příplatek 1400 kč jsou TKANÉ koberečky :)

Editováno: , autor: mc2uba
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...