Přejít na obsah

Rapid MR 2016


Dix1

Doporučené příspěvky

V čem je změna? Najdi si Učební pomůcky v sekci Ostatní u OIII. Tam máš popis motorů EA211. Se současnými motory EA111 1.2 TSI v Rapidu to nemá (kromě názvu) nic společného.

Nehovoril som o 1.2 tsi ale 115k 1.6 tdi. Učebné pomôcky od Octavie su mi na....keďže v O3 ako si si dozaista všimol má ten motor iný výkon - a práve to ma zaujímalo či je ten rozdiel medzi verziami len " softvérový " ako napr. v 2.0 tdi 110k vs 140k alebo aj hardwerový , keďže v rapide malo napr turbo aj po chiptuningu strop niekde pri 140 ps. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chápu dobře, že rozdíl mezi starou 77kw a novou 81kw je 26 000?? Tedy 328 900 vs 354 900?

 

EDIT: Jinak Fresh už se podle nového ceníku nedělí na Active, Ambition a Elegance, nýbrž tvoří samostatnou akční kategorii výbavy. Při srovnání se stávající Fresh Ambition je pak rozdílem nové rádio http://www.skoda-auto.cz/SiteCollectionImages/skoda-auto/modely/nova-octavia/novy/technologie/octavia-technology-infotainment-10.jpg , dále LED potkávačky, Apple konektivita, ale naopak SunSet je za 5200 a taky si připlatíte 200 za schránku a háčky na tašky v zavazadlovém prostoru...

 

Já jsem teda dost na rozpacích... určite přibyla spousta nových věcí, které budeme závidět, ale ta cena se dost posunula... Zkoušel jsem si stejnou konfiguraci a nově by mě to vyšlo minimálně o 30 000 víc :-(

Editováno: , autor: toldi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle nového ceníku stojí Rapid Ambition Fresh s 1,2 TSI 81 kW 349 900 kč :) oproti staré verzi to má navíc:

 

- nastavitelnou sedačku spolujezdce

- 3. hlavová opěrka vzadu

- Start/stop

- sítě v kufru (a ty další kravinky v kufru)

- Swing s Apple konektorem

 

Ale nemá zas třeba Sunset :)

Editováno: , autor: mc2uba
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ještě jedna věc. Nevím jak si mám vyložit poznámku pod čarou u modelu Fresh a EmotionPlus: "Akční nabídka je platná pouze s financováním ŠKODA Finance od ŠkoFINu s možností Cashback." O jiných možnostech nebo cenách není ani zmínka. To znamená, že bez ŠkoFINu už Fresh nepůjde pořídit?? Opravte mě někdo, ale na mě to působí tak, že škodovka využila této obměny k nenápadnému narovnání cen, které byly 2 roky drženy dole díky modelu Fresh. Možná proto si taky u nás dávali s ceníky a konfiguracemi MR2016 tak na čas ve srovnání s okolními zeměmi.

Editováno: , autor: toldi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Další zatím vypozorované rozdíly (pozor, stále se nemusí se jednat o finální provedení, vycházím z aktuálních změn v konfigurátoru): lehce předělaný Climatronic (jiná tlačítka, lesklý povrch viz nová Fabia); v základu rádio z Fabie s malým kulatým displejem, ve vyšších výbavách nový Swing s barevným displejem; zvláštní pak je, že ve výbavě Ambition chybí lišta na palubovce...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci nic říkat, ale Fresh byl vždycky podmíněný financováním od Škofinu :) v hotovosti si člověk Fresh koupit nemohl :) ale byla tam možnost, že když jsi zaplatil tuším 75% ceny a zbytek na splátky, tak to bylo nez navýšení :)

 

EDIT: takže ta cena v tom ceníku a pokud si to vezmu přes Škofin, tak dostanu ještě dodatečnou slevu 30 000 kč? Nebo je to cena už po slevě od Škofinu? :D nějak to z toho vůbec nechápu :)

Editováno: , autor: mc2uba
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mc2uba: jazzleba má pravdu, já taky kupoval Fresh bez Škofinu. Jinak v tom posledním ceníku, na který jsem dával odkaz, je normální cena a pod tím i "akční" cena s 30 000 slevou od Škofinu. Tedy úplně nejlevnější Fresh stojí 333 900 normálně nebo 303 900 se Škofinem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fresh byl u liftu cca od 01/2013 do 04/2015 a mohl jsi rapida LB s vybavou Fresh zaplatit v hotovosti nebo přes Škofin. U Spacebacka byl od začátku Fresh podmíněn financováním přes Škofin. Nyní Fresh viz aktuální ceníky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ak som to dobre pochopil tak aj 1,2TSI 66kW bude možný s DSG? alebo to len omylom skopírovali z TDI motorov.... 

Je to tak i v oficiálním ceníku je slabší verze TSI 66kW,  jak s manuální převodovkou tak také s AP.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byly problémy, systém škodovky ještě není doladění, o financování u Škofinu ani nemluvě, tam o nových modelech vůbec ještě nevědí :) prodejkyně se na MR2016 zaškolovala včera a ještě se na to nestihla pořádně podívat, tak jsme to tam trochu lovili, ale nakonec je tam vše, co jsme chtěli :)

 

Zvláštní třeba bylo, že ani v nové dokumentaci k MR2016 nebyly fotky těch černých R16 ROCK :) takže nám jen ukázala klasické ROCK a řekla "představte si je v černé" :D

Editováno: , autor: mc2uba
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...