Přejít na obsah

Rapid MR 2016


Dix1

Doporučené příspěvky

Zatím není konfigurátor na 100 % odladěný, ale nad některými změnami kroutím hlavou. Třeba výbava Style v sobě nemá zadní parkovací senzory. Citelně se oslabila pozice provedení Fresh z mého pohledu. Pokud chce Rapid trochu dovybavit, Style už je výhodnější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatím není konfigurátor na 100 % odladěný, ale nad některými změnami kroutím hlavou. Třeba výbava Style v sobě nemá zadní parkovací senzory. Citelně se oslabila pozice provedení Fresh z mého pohledu. Pokud chce Rapid trochu dovybavit, Style už je výhodnější.

to mi nějak hlava nebere, Style přijde o parkovací senzory a ty k tomu napíšeš že tím Fresh oslabil ? To by mělo být naopak ne ?

Editováno: , autor: Rypicong
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslel jsem tím, že akční model Fresh už nevypadá na první pohled tak finančně výhodný. Vynechání parkovacích senzorů je zatím stejná chyba, kterou vyladí, jakou je třeba položka akční Paket Ambition Plus u varianty Fresh.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci psát duplicitní příspěvek jako ve vlákně mého auta, takže jen stručně k výrobním datům: Měl jsem mít 21. týden, tedy poslední MR2015. Došlo ale k posunu na 23. týden, takže za stejnou cenu dostanu MR2016 :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem si to zkusil nakonfigurovat jak ho mám já a dostal jsem se na 392700Kč před slevou ( takže můj je levnější o cca 35tis )

 

Hodně mě překvapil sunset za příplatek...

 

pffffff, za ty peníze bych teda radši vzal Fabii Combi v automatu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes jsem udělal konfiguraci mého auta MR2016 a nestačil jsme se divit nedal jsem tam nic navíc jen motor byl 1.2TSI 81kw amísto 77 kw mojí a cena neskutečná 470 000 kč já to v roce  2013 koupil za 375 000kč po slevě za hotové.Jo a na závěr bavím se o stylplusu amundsen místo 7000kč stojí 17000kč blázni.

Editováno: , autor: Motaaa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě sem přispěju s pár drobnýma změnama, kterých jsem si všiml v nové konfiguraci Freshe. Nový Swing už má USB automaticky, takže se nepřiplácí, ale zas neumí CD. (Kde se USB nachází zatím neví ani prodejce). V interiéru je lišta Silver Brushed, místo té tmavě šedé. V kufru už je automaticky síťový program. Stejně tak je na zadních sedadlech třetí hlavová opěrka. Sice drobnosti, ale potěší... Na druhou stranu chybí už zmiňovaný Sunset, takže ono to víceméně vyjde na stejno. Jo a budíky s Maxidotem se podle obrázků podobají těm z Fábie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle ceníku háčky jsou: "Paket pro zavazadlový prostor obsahuje háčky na tašky (pevné, nesklopné), odkládací schránky za zadními podběhy, upevňovací háčky pro síťový program a síťový program."

 

Jinak já psal srovnání s MR2015. Srovnávat MR2016 s tvojí MR2013 už podle mě nemá moc smysl. Ty změny s klimou a park. asistentem přece neproběhly teď...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trochu mi vrtá hlavou ten snímač dojezdu. Víte jistě, že tam není? Když nad tím přemýšlím, řekl bych, že tam je, protože při zavírání tlačítkem vám přeci snímač dojezdu taky přeruší přívod el. do motoru, ikdyž tlačítko držíte tupě dál a okno už je zavřeno. Bez toho snímače byste motor odvařili..

Editováno: , autor: Mariacek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

me zas vrta hlavou, proc je v konfiguratoru paket advance (bavim se o konfigurovani verze Style) za 20k, kdyz samotnej frontassist stoji 9k a parkovaci senzory dopredu a dozadu stoji 8k a to je ma jeste rapid style zadni v zakladu....

 

pokud zatrhnu paket advance, tak uz nejde pridat KESSY, ze by to bylo tak jak si myslim a byl v paketu advance i KESSY ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...