Přejít na obsah

Výměna tlačítek na multifunkčním volantu


Martin F.

Doporučené příspěvky

Nechal jsem si do auta namontovat bluetooth handsfree a zjistil jsem, že mám v autě multifunkční volat bez tlačítka, které by mi umožnilo ovládat telefon hlasem. Máte někdo zkušenost s výměnou tlačítek na volantu? Stačí tlačítka koupit a vyměnit je, případně nechat upravit řídící jednotku? Výměna volantu je finančně náročnější, o smyslu výměny Amundsena za Columbuse nemá smysl uvažovat (cena, krádeže).

 

Současný volant:

post-87187-0-14783100-1416759624_thumb.j

 

Požadovaná tlačítka po výměně:

post-87187-0-55941400-1416759623_thumb.j

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 6 měsíců později...
  • o 6 let později...

Zdravím, 

 

měl bych dotaz. Bráchovi u Superba 2 facelift rok 2015 prasklo kolečko na volantu, to vpravo, ovládání pro změnu parametrů na přístrojové desce, máte nějaké doporučení, kde koupit náhradní a ne kompletní set ve Škoda za cca 5500 Kč, plus práce? Trochu byl šokován... Nebo klidně i celý set, ale ne s prací za zhruba 7000 Kč. Koukal jsem, že se dá něco sehnat, jen jestli nemáte nějaký tip. 

 

Děkuji předem a přeji fajn den. 

 

Jarda

1698614568307.jpg

Editováno: , autor: 007jarda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...