Přejít na obsah

ofuk předního okna


harry-one

Doporučené příspěvky

Zdravím,

mám vylezlou mřížku ofuku předního okna (viz. obrázek), vím že je to asi drobnost.

Ale mě to neskutečně se...., protože to mám furt na očích kol2

Zkoušel jsem jí zatlačit, ale nejde to úplně a hlavně po chvilce to zase vyleze.

Díky za rady jak to srovnat :kol-48: :kol-48:

post-26503-0-29518000-1425397426_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A byla ta mřížka venku? Já měl na OII stejný problém, když mi něco v palubovce před spolujezdcem drnčelo. Myslel jsem si, že je to ta mřížka (když jsem na ní zatlačil, tak to drnčení přestalo). Tak jsem ji vytáhnul a nasadil znovu. Bohužel při vytažení se trochu ohla (moc pevná není) a po opětovném nasazení to vypadalo stejně, jak to máš na fotce ty.

 

Snažil jsem se jí zatlačovat, rovnat apod, ale nakonec jsem to vyřešil koupí nové mřížky a byl klid.

 

PS: A nakonec se ukázalo, že to drnčení mělo jinou příčinu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

První je třeba vytáhnout čidlo climatroniku, které je mezi oběma polovinami té mřížky. Je jenom nacvaknuté a vede k němu kabel. Normálně ho podebrat malým šroubováčkem a vycvaknout nahoru. Pak se vytáhne mřížka směrem k čelnímu oknu - strčit malý šroubovák/špejli/cokoliv do díry v mřížce (na straně ke spolujezdci) a tahat nahoru směrem k oknu. Ale při tom vytahování, pokud nebudeš opatrný, se mřížka zkroutí a už nejde moc vyrovnat. Jak jsem psal, jakmile jsem jí nasadil zpět, vypadala úplně stejně a strašně mne to štvalo - je to na očích :)

 

Už si nevzpomenu, kolik nová stála, nechal jsem ji vyměnit když jsem s autem šel na garančku. Ale moc to nebylo. Ta mřížka je dělená, dá se koupit strana před spolujezdcem zvlášť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...