Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...

Měl bych dotázek, jestli mi někdo dokáže poradit. V autě mam neorig rádio sencor a signál je hodně špatnej, stále slábne signál a šumí. Jen místama je dobrej příjem. Po stejné cestě jezdím ještě se třema autama a ty maj rádia starý šunky a bez problému a jedno má i stejný rádio jako já a taky vpoho... Myslel sem, že tem není to fantomový napájení,tak jsem to dokoupil a chtěl to připojit,ale v PINu na napájení anténu už nějaký drátek byl, ale kam sem došáhnul po kabelu, tam nebylo nic, co by připomínalo ten oválek fantomového napájení. Tak jsem to tam zapojil, a přijde mi, že to od té doby hraje hlasitěji a signál úplně nevypadne,ale stále je v tom slyšet hlasité přerušované šumění. Asi si s tím budu muset pohrát a zkusit to napájení odpojit úplně a zkoušet. Nebo někdo má nějaký nápad?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkusím to. Ty myslíš, jako že někde bude špatnej kontakt,nebo tak jo? Taky je zajímavý co jsem pozoroval, že když jsem stál a měl zavřené dveře,tak to hrálo a když jsem je otevřel vždy do určité polohy,tak to začalo šumět. A bylo to v Plzni, tak si nemyslím,že by tam nebyl signál a dveře ho stínili....Jestli to není nějak způsobeno tím, že dveře v určité poloze ukostřený sou a v určité ne, prostě záleží jak se s nima hýbe...

Editováno: , autor: Standis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tak rádio musí mít dobrou kostru aby se to různě nerušilo(myslím jako kabel zem od rádia)úJá zase pozoruji že jakmile sedí vzádu 2 lidi tak se signál o dost zhorší a nevím proč - když jedeme jen v předu ve dvou je to ok.Ale neřeším to protože vzadu vezu lidi tak 2 x do roka.

Editováno: , autor: Standis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem se v tom dneska trochu kochal a zjistil jsem to, že anténa a anténí zesilovač jsou pravděpodobně vpořádku a určitá část šumu byla způsobena tím, že jsem měl zapojený fantomový napaječ a zvlášť ještě dodělané napájení antény drátkem mimo, což signál také trochu degradovalo...Zároveň jsem rádio patřičně ukostřil vodičem 4 mm2 z kostry rádia přes vodič standartního uzemnění na rám za kaslíkem...Tak sem zvědavej,až vyjedu někam mimo město :) Ale ve městě se to dneska zdálo vpoho :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

No, po delší zkušenosti můžu říct, že se to moc nezměnilo a pošumuje to... Možná je to taky trochu nekvalitním přijímačem, ale nerad bych koupil nějakej lepší a nic by se nezměnilo... A přijde mi, že to víc šumí při basech.Když třeba jen mluví,tak tolik ne.Takže by to mohlo nějak souviset s odběrem, ale když přidam volume, tak je to stejný,tak nevim...Asi žádná chyba, jen prostě né moc kvalitní tuner rádia a nic moc origo anténa...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud máš rádio Sencor tak je to možné protože se nám u několika kusů už stalo že si lidi stěžovali na "šumění" jako na pozadí hudby. Problém byl že pokud se poslalo na servis tam to píchly na stabilní anténu a samozřejmě nic nepozorovali protože se to projevovalo až při slabším signálu.Co máš přesně za typ?

Editováno: , autor: Standis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pozeram, ze mas so Sencormi skusenosti. Ja mam asi pol roka SCD MP105R (ten s odnimatelnym MP3 playerom). Od zaciatku je tam slaby signal radia a sum na pozadi pri prehravani MP3 aj CD (montaz v servise Skoda v PD). No a teraz ma radio problem sa vobec zapnut. Obcas ide, ale vacsinou nejde vobec alebo len nabehne na display napis Welcome a vypne sa. Kua asi to bude na reklamaciu alebo sa s tym da nieco robit?

Editováno: , autor: Standis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejsem žádný přeborník ani servisák pouze pracuji v obchodní sféře a tohle taky prodáváme a proto vím že to mělo tenhle problém a když jsme to reklamovali u výrobce tak řekl že signál odpovídá normě.......škoda že servisáci nedaj to autorádio do auta nezkusí vyjet někam pryč z města.......

Editováno: , autor: Standis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ono je to těžké sencor boduje výbavou a cenou + není vyloženě špatný a dokonce to lze i reklamovat (myslím tím že to opravují) značky jako orava,hyundai,elta atd to rovnou dodavatel při reklamaci háže do koše a neopravují to. Kolik jsi platil za to rádio kolem 2tis.??

Editováno: , autor: Standis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2600kč je docela dost to už bych se poohlížel alespon po JVC to stojí kolem 2800-3200kč s MP3, ale nebude mít vstup na kartu a USB (nebo alespon ten model co tu máme nemá). Ale ceny jsou různé u nás jsme ten sencor prodávali kolem 2000-2200kč.

Editováno: , autor: Standis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...