Přejít na obsah

Doporučte servis


FraZi

Doporučené příspěvky

Ahoj v Brandýse máš bývalé Panoko a pak Ford Kruml nově i Škoda ale nevim jak na tom jsou já servisuju sám s tátou brzdy,kuláky,tlumiče,náplně a drobnosi ostatní si nechám udělat jako jsou rozvody spojka,diagnostika ND kupuju origo u Rieegera na Proseku

Nie tam nechodte. Ja som tam bol len prezut (kolesa na diskoch, letne vymenit za nove zimne, tak aby to aj vyvazili, inak by som si prehodil kolesa sam). .. dali do kufra, pridem ze vyberiem a nikde nic napisane ktore koleso bolo kde. Tak si vravim, okej, mozno to maju nejako sikovne u seba poznacene. Na konci zimy som tam isiel nech mi prezuju zimne za letne (len tak zo zvedavosti, ci to daju spravne). Ja som si zmeral hlbku dezenu, takze som aspon vedel ktore boli vpredu (rozdiel v jednom pare bol 0,6 mm). samozrejme ze nemali predstavu ktore kde bolo .. a to ma este presviedcali ked som sa ich pytal, ci nevadi, ked si nepoznacili ktore koleso kde bolo, ze nie, vsak to sa nanovo vyvazi. Na lavej som mal zadne penu (s vyssim dezenom) a na pravej povodne predne s nizsim dezenom. No a potom ma este zavolali k auto (uz bolo prezute) a cez disky mi ukazoval ako mam v katastrofalnom stave brzdy vzadu a treba to cim skor vymenit. Mesiac na to (bez toho aby som isiel nieco s brzdami robit) som isiel na STK, vsetko super.... .

Skoda - Ford Brandys nad Labem - NIE !

Editováno: , autor: aquilla
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...