Přejít na obsah

Doporučte servis


FraZi

Doporučené příspěvky

Tak to je zajímavé, to se mi nikdy nestalo (většinou ale komunikuji e-mailem, nebo se objednávám přímo přes jejich systém). Každopádně kontaktovat přímo pana Vlka je asi záruka příjemného chování, ale ani u ostatních techniků jsem neměl problém. Je ale pravda, že na můj poslední e-mail s dotazem pan Vlk vůbec nedpověděl, tak jsem psal na obecný e-mail a odpověď sice dorazila, ale nepotěšila mě - přezutí pneumatik asi za 1500 Kč se mi zdá celkem dost i na Prahu. Tento servis mám rád pro velice příznivé ceny, tohle mě trochu překvapilo. Ale tak není to pneuservis (ačkoli ho nabízejí), tak se asi nepotřebují podbízet...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Doufám, že když vám domu choděj z Bolky ty dotazníky ohledně spokojenosti se servisama, tak že jim tam taky tohle všechno píšete.

 

Mě už několikát volali z nějaké linky ze škodovky a dělali se mnou dotazník po telefonu.. ptali se jak jsem byl spokojen atd.. Bylo to asi patnáct otázek a vždy se to vstahovalo ke konkrétnímu servisu a mé návštěvě.... teda teď už za poslení rok mě nikdo nekontaktoval.  

 

Možná to byla předtím jen něčí krátkodobá iniciativa na odělení "péče o zakazníky" :clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Zdravím,

 

protože mám několik špatných zkušeností s (nejen) pražskými servisy, rád bych poprosil o doporučení servisu v Praze nebo blízkém okolí.

 

Najeto cca 15tis, 11/2012.

Ještě jsem zvažoval možnost si přinést vlastní olej, ale asi od toho zbaběle upustím a podřídím se škodovácko šikaně pro klid duše..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jezdím už šest let do autorizáku Autodružstvo Spojovací, maximální spokojenost a je možné si donést vlastní olej i ostatní díly bez vlivu na záruku mobility a "razítko" do servisky. Měl jsem i možnost vidět výměnu oleje u mého auta na vlastní oči a od té doby jim auto svěřuji.   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...

Ahoj,

 

prosím o tip na servis / člověka z Prahy, kterej by našel a vyřešil správnou příčinu zatejkání na podlahu na pravý straně auta. O1 kombi.

 

Lidi normálně nějaký mám, ale momentálně nikdo nemůže, a tohle mi docela hoří.

 

Dík moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Chci se zeptat jaké máte zkušenosti s Auto Šídlo Horoměřice.

 

Kolega u nich servisuje OI už aspoň 6 let dokonce to tam měl i po kroupách 2010 a je spokojenej. Já jsem tam koupil svojí OII a díky kolegovy i se slevou a dalšíma drobnostma a mám tam slevu na servis a díly. Tak přemýšlím zda dávat auto k nim.

 

Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No když jsem auto kupoval tak byli ochotní(jasně šlo jim o peníze). Dokonce i Šídlo se mnou jednal osobně(ne starej ale syn). A když jsem tam byl asi dvakrát ještě vyřídit drobnosti, využil jsem toho a vznesl pár dotazů a vždy jsem dostal bez problémů odpověď i s ukázkou. Taky jsem řekl, že mě nejde odšroubovat anténa. Kluci ze servisu přišli a ochotně to zkoušeli. Nakonec jim to taky nešlo tak jsme to nechali aby jsme nezničili závit. Asi by to šlo ale musel bych tam auto nechat nebo přijet jindy aby měli víc času. Stejně myju auto vapkou u chalupy. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já je využil, když mi táhlo auto doprava, ostatní měli plno a z Prahy 6 jsou za bukem. Auto bylo v záruce, ale prý geo se do ni nezvtahuje. Den to auto měli, umyliho jako bonus wapkou. Když jsem pak odjíždel, auto stále táhlo doprava. Volal jsem jim, že teda jako za dva litry to má být co? Prý, no, že ať přijedu zítra ráno, že to zkusí doladit. To jsem ale už musel odjet do zahraničí. Tak jsem jim řekl děkuju, dal jsem to na záruku v Beneluxu, tam to seštelovali na záruku a na první dobrou.

 

Chápu, když se řeší kraviny, tak umí vyhovět kdekdo, ale jsou věci, který ten servis má umět rovnou, má na to vybavení a má mít fundovaný lidi. Ne že to budeme zkoušet na etapy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Kazimir80 + Akire1 - Zdravím. Byl bych rád kdybych se o Vás dvou dozvěděl více. Pracuju u Auo Šídlo víc než 10 let na servisu a rádbych věděl co nebylo v pořádku. Kazimir80 - pošli mi prosím VIN auta a prověřím to. Jsme na servise jen 2 technici a nikdy jsem se k nikomu nezachoval nijak zle. Geometrii uznává ŠKODOVKA NA ZÁRUKU JEN PŮL ROKU NEBO 6000KM!!!!! Je tonařízení Škoda-Auto ne naše a zadarmo dnes nikdo nepracuje. Bohužel jsi měl asi víc a tak to nešlo. Na etapy nic nezkoušíme a mechaniky tam máme všechny od roku 1996 stejný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zdravím, 

 

jaké máte zkušenosti s autorizovaným servisem AUTO OPAT - http://www.autoopat.cz/autorizovany-servis-skoda-vw/ ?  

Četl jsem u nich, že při servisu dostanu Náhradní vůz zdarma? Je to pravda? Tím je asi myšlen nějaký delší servis, že?  Nebo to poskytují i na pouze servisní prohlídku? Nemůžu být bez auta jako živnostník, takže potřebuju mít jistotu, že mi zapůjčí i na krátkou dobu auto. 

 

Děkuji za Vaše názory a zkušenosti. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Teďka jednám s panem Poppem o prvním záručním servisu po dvou letech. 

 

Sice mu Škodovka sebrala povolení k autorizovanému servisování ale dělá to i na základě blokové vyjímky evropské unie.

 

Škodovka nechce za boha říct proč ale pan Popp mi to vysvětlil.

 

Nu uvidíme co mi napíše za předpokládanou cenu servisu a jestli mě pustí na dílnu k autu.

 

Jinak v Budějcích je to docela slabota, každej to má nad 4000 a navíc na dílnu nepouští. :kol-44:

Editováno: , autor: Mr.Pavka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

zdravim,

Chtel bych se zeptat, zda tu je nejaky brňák, nebo nekdo z okolí a ma dobre zkusenosti s nejakym servisem v Brně a blízkém okolí a je i moznost se divat na opravu. Mam OII RS a potrebuji nekam, kde se vyznaji ve sportovnich podvozcich a nejsou to volove jako u nas v okoli, kde je servis jak prase, vsude sama reklama, hvezdy zaruky atd, ale pri servisu vam nic neudelaji a uctuji, nemluve o tom, ze se nevyznaji ve sportovnich podvozcich.

Ale abych to upresnil, jde o to, ze auto jsem koupil pred rokem a vytekl mi ted tlumic, jenze jedine co vim, ze je tam stavitelny podvozek od eibacha, ale jaky presne netusim. To znamena, ze potrebuji fakt nekoho, kdo se na to podiva a bude vedet co s tim a dokaze i poradit nad koupi noveho podvozku :D . Diky za tipy pánové

Editováno: , autor: Amimous
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TAk volove budou asi vsude, pokud mas specialni upravu, bude asi lepsi to servisovat nekde, kde tomu rozumi, tj tam, kde tu upravu delali... na motorove dily bych ti doporucil sveho servisaka, ten ale pracuje v Agrotecu az v Breclavi, ovsem ja po zkusenostech ze servisu v Brne za nim 2x rocne jezdim z Brna taky... Co se tyka vymeny oleje, tu si myslim, z eby mohli zvladnout snad vsude kolom, ja zkousel Porsche Brno ai Bayera Modrice.. a ted me napada, kdesi jsem cetl, ze Bayer Slavkov je taky dobry +Agrotec Brno by mel byt dle referenci OK, ale z praxe sam nevim. nejezdim tam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No problem je, ze tu upravu delali v nemecku, jelikoz 1. majitel je z nemecka, takze tam urcite nepojedu :D. No jeste mi známej doporucil alfacar brno, ze si tam nechava zase jeho znamej ladit auto, ale kdo vi. Takovy to, muj znamej ma znamyho co tam byl. Pockam jestli da jeste nekdo nejaky tip a uvidim co s tim.

Nadruhou stranu bych byl ochoten si to nechat vymenit i od nekoho soukrome, kdo RS ma a neboji se to vymenit nekomu cizimu

Editováno: , autor: Amimous
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 2 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...