Přejít na obsah

Doporučte servis


FraZi

Doporučené příspěvky

Kluci,auto jarov tam ani nejezdete!hooodne spatny zkusenosti a hodne lidi tam radeji odeslo,myslim z automechaniku!!ja mam nejlepsi zkusenost v hornich pocernicich s jednim klukem!neni to autorizovany je to dilna,ale k nezaplaceni!ten kluk je hodne sikovny a hlavne ma rozumne ceny!naprosta spokojenost!a nikdy zadny problem,a ze tam jezdim pomerne casto!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 5 měsíců později...
  • o 1 měsíc později...

Auto Jarov ted pry rozesila toto, to je hodne vtipne..

---------- Původní zpráva ----------

Od: Info <info@autojarov.cz>

Datum: 12. 12. 2012

Předmět: Dotazování zákazníků na spokojenost našich servisních služeb

Vážený zákazníku,

velice Vám děkujeme za důvěru, kterou nám poskytujete při opravách Vašeho vozu. V případě, že jste byl s naším servisem spokojen, dovolujeme si Vás požádat, že v případě kontaktování nezávislou agenturou, odpovídejte na otázky „ mimořádně spokojen“ velice nám tím pomůžete. Jako poděkování za takto zodpovězený dotazník, vám bude zaslán šek na kompletní mytí vozu včetně interiéru.

V případě, že jste měl se servisem jakýkoli problém, neváhejte nás kontaktovat, protože každý podnět ( i negativní )je pro nás důležitý pro vybudování co nejkvalitnějších služeb.

Jiří Vaněk

vedoucí opravny VW, SEAT

AUTO JAROV, s.r.o.

1. obchodní dům automobilů

130 00 Praha 3, Osiková 2

Tel: +420 251 002 476

Mob.+420 605 235 548

e-mail: vanek@autojarov.cz

www.autojarov.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar,

tak se blížím prvním 15t km se svym S2 TDI, mám záměr aby mi nastavili pevný roční intervaly a opravdu mi vyměnili olej, nejen faktura a pa. Zatim mam zkušenost s NH Car ČM, kde mi dělali konstrukt - a dobrý a mám známého obchodníka v Auto Jarov, ale není to servisák. Každopádně co tady čtu, tak reference nejsou dobrý ani u jednoho - jen s výjimkou, jsou to pár let starý příspěvky. Nemáte někdo čerstvější zkušenosti? díky

K.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojky, před více jak rokem jsem řešil obdobný problém a jako starý a snad i zkušený "dědek", který je celý život zvyklý si být v servisu u vozu (za komančů ti mechanici ukradli ND z nedostatku těch ND a teď navíc nic neumí a kradou v podstatě z principu)!

Takže jsem hledal a našel jsem opravdu dle mého gusta servis, kde můžeš být po celou dobu u vozu, můžeš si donést své ND, prostě nic není problém! Ochota a snaha pomoci je zcela evidentní! Asi to bude i tím, že majitel je už rovněž v důchodovém věku a po "svém" place jezdí jak motorová myš a má skutečně oči všude!

A teď už konečně o který servis jde : Auto Zítka - Sukorady! Je to sice nějakých 50 - 60 km z Phy, ale bsolutně jsem nelitoval - naopak! S klidným svědomím mohu doporučit. Nebudeš litovat. Dobré pořízení.

Pokud by jsi pohledal v obdobném vlákně, tak jsem vloni v září tam dával podrobný rozpis faktury atd..

Editováno: , autor: Lanny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ja jezdim do Auto-Poly, Pod Harfou 1, Praha 9. Neni to sice P-3 ani P-6, ale jezdim tam uz 7 let a spokojenost.

Přidám vlastní zkušenost - vyjímečně sem tam jel - auto mi stálo dlouho v garáži a bylo to nejblíž - technicky jsem žádnou vadu nezaznamenal, cena subjektivně dobrá, ale nezapsali mi do servisky provedený servis, všiml si toho až obchodník a vyplnil to dle mého od oka - navíc na dalším servisu jsem se dozvěděl, že mi neprodloužili garanci mobility (teda ne že bych od toho něco čekal, ale...) a stálo mě to přes 500... příjde mi, že jsou lajdáci...

Jinak dobrou zkušenost mám s Auto Adámek v Modřanech...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Jsem hrdným novým škodovkářem a tímto zdravím všechny přítomné. :kol-47:

 

Vzhledem k tomu, že jsem před třemi dny koupil svou krásku (Octavia Combi 1.6 MPi (75kW) rok 2005, aut. převodovka, 99 tis. km - jde o Octavii II, nepletu se?), chci ji zavést do servisu a využít akce na prohlídku zdarma pro nové majitele Škodivek (a asi nechat vyměnit alespoň olej) + si rovnou vzít šekovou knížku. :kol-28:

 

V červenci (dle servisní knížky) mě pak má čekat servisní prohlídka po 2 letech, kterou patrně spojím i s rozvody (údajně se  mají u benzínové Octavie dělat mezi 90-120 tis. km).

 

A s tím souvisí má prosba na ostatní fandy/majitele Škodivek. Doporučte mi prosím nějaký servis, asi nejlépe autorizovaný, který mi vše bez problému a třeba i za drobný peníz udělá. Prostě s kým máte v Praze dobré zkušenosti. Díky za tipy a mějte

se.

 

:rolleyes:

 

P.S.: Ještě tedy doplním..... samozřejmě můžete doporučit i neautorizovaný servis, kde prostě také "dělají" Škodovky. :kol-24:

Editováno: , autor: Paity
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, najít malou dílnu s šikovným mechanikem zní sice krásně, ale pokud ti nikdo nikoho nedoporučí, tak jak ho najít? Jak zjistit, že je to ten šikovný mechanik a ne jen nějaký Franta, který používá výhradně luxusní Starline? :D

Co se týče servisů, tak je tu na ně téma, kde jsou různá doporučení - http://forum.skodahome.cz/topic/30617-servisy-hitparada-doporucujeme/ (ukazuje mi to na této stránce nějaký malware, tak snad je to jen dočasná chyba...) a tady se také něco dozvíš i přímo na Octavii II - http://forum.skodahome.cz/topic/4710-servisni-prohlidky/ .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak snad ma někdo v jeho okoli auto a jezdi s nim někam na servis,nemyslim jsi že jezdi všichni v okoli mhd.Nebo se přihlasi někdo tady na foru kdo ma dilnu a je z jeho okoli.Myslim jsi že je tady spousty šikovnych mechošu.Na jejich šekovou knižku bych se vykašlal.Nebo to strč do autorizaku a možna ti to i opravi.Do autorizaku se vyplati jezdit po dobu staři auta do 5 let,pak jsou to vyhozene prachy protože jakmile se mu na autě něco pokazi tak ti břidilove to nejsou schopni spravit ale jen vyměnit.

Editováno: , autor: bitttpower
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak třeba já ke konci toho druhého tématu celkem doporučuji servis Auto Štěpánek - celková velká prohlídka u mého auta s výměnou manžety poloosy stála asi 8500 Kč. A to v tom byla i výměna filtrů a oleje v DSG, takže to byla slušná cena. Při dalším prodeji auta vím, že bude působit lépe, když budu mít kompletní servisní historii i v systému Škody... Já vím, všichni tady kupují auto podle stavu, ne podle servisní knížky... já se ale vždy zatím setkal s tím, že první otázka - má to servisní knížku? A další - ověření záznamů v systému. To oboje teď mám... 

S tou kritikou autorizovaných servisů bych to tak nepřeháněl, ano, byl jsem v servisu, kde u každé závady napsali "Závada se neprojevila" a jejich ochota byla strašná. Tak už jsem tam prostě příště nejel. Škoda servisů je tolik, že si člověk může vybrat ten, který mu bude vyhovovat cenou a kvalitou. A samozřejmě je nejlepší jet někam na něčí doporučení, ať už do autorizovaného, nebo neautorizovaného. A nechci rozjízdět flame, jestli autorizovaný, nebo ne. To je na každém, vše má své pro a proti. :)

S Auto Jarov mám celkem dost zkušeností, ale po zkušenosti s výkupem ojetého auta (téměř nového a u nich servisovaného) tam už asi nikdy nepojedu. Ale servis fugoval dobře, ale je celkem drahý, ale co bylo potřeba udělat, nebo zjistit, tak s tím nebyl problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem to zde opakovaně uváděl, myslím, že mám hafo zkušeností se servisy a to z doby totáče a i nyní. Před 2 léty jsem byl ve stejné situaci a jelikož jsem nikdy nevěřil servisákům - zkušenosti od mládí a vždy jsem si chtěl být u vozu a nebo jej mít průběžně pod kontrolou, tak můj požadavek byl "možnost být u vozu a dodání vlastního oleje a filtrů". Jako snad jediný a bez problému mi to nabídl autorizák " AUTO ZÍTKA" Sukorady.  Byl jsem nadmíru spokojený a to po všech směrech a to i s cenou! Jinak, když by se hledalo, tak je tady někde podrobný popis průběhu, ceny a všeho okolo. Dával jsem to sem někdy v září r. 2011. Rozhodně jsem nelitoval projetých kilometrů a bohatě se mi to vrátilo v mé spokojenosti a myslím, že i přímo v ceně! Teď v létě tam jedu opět!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mohu potvrdit příjemný přístup v Auto Zítka, mluvil jsem s nimi tedy jen po telefonu, ale nic nebyl problém, ochotní byli, vlastní olej bez problému, na možnost být u auta jsem se neptal, ale věděl jsem, že to jde taky. Jen ta cena co mi nabídli byla srovnatelná a nebo i vyšší než v Praze, tak se mi nevyplatilo tam jet, i když věřím, že přístup tam mají výborný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Nyní jsem objevil parádní autoservis v Praze Modřanech - Autosklots. Ceny, na to, že je to Praha, jsou velmi příznivé. S prací jsem byl zatím spokojen (1x výměna skla, 1x výměna pneu a nový výfuk). Není to tedy autorizovaný servis pro Škodovku, ale s jejich službami si nemohu stěžovat a mohu jen vřele doporučit  :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli chceš dobrý autorizák v Praze, tak zkus Auto Štěpánek na Praze 10 v Hostivaři. Slušné jednání, kvalita a vždy volají před vyzvednutím konkrétní částku opravy + co všechno se měnilo. Stejně tak není problém přivézt např. vlastní olej.

 

Nedávno jsem tam volal a chtěl si domluvit nějaký drobný servis - olej, filtr atd.. Pán (ani se nepředstavil), se kterým jsem mluvil, byl velice nepříjemní a naprosto neochotný, že jsem mu to musel položit a nakonec zajet na Jarov. Chápu, že měl možná jen špatný den, ale mě tam tedy už neuvidí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...