Přejít na obsah

Doporučte servis


FraZi

Doporučené příspěvky

Ahoj,

potřeboval bych poradit nějaký slušný servis v Praze.

Zatím jsem jezdil do Auto Jarov a je to naprosta tragédie.

Nemáte prosím někdo tip na slušný servis v lokalitě Praha 6, Praha 3, případně kdekoliv jinde.

Předem děkuji,

FraZi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já mám zkušenosti z NHCar jak Praha 6 taky i 9,Klokočka,AutoJarov,AutoBranka-Prosek,Porsche-Prosek a zatím je jednoznačně z nich nejlepší AutoJarov.

V NhCaru maj sice výborný prodejce na salonu,dobrý ceny nových aut a přístup prodejců,ale servis tam je největší tragédie co jsem zažil i přístup techniků v servisu,reklamoval jsem tam cvakání klapek v přístrojovce od climatroniku,za blbou výměnu řídící jednotky clima kterou by zvládl i analfabet ( 4x šrouby ) mi zlurvily popelník,odřely tapicírunk u řidiče,auto bylo zahulení jak kdyby tam někdo vyhulil krabku cigaret a na sedadle spolujezdce jsem měl mastný fleky,tam jsem tenkrát udělal takovej kravál že tam musel nějakej mechanik s technikem zůstat přesčas a měnily mi vše co zkurvily.Hrůza a děs.

Klokočku jsem taky jeden čas využíval,ale to spíš z důvodu že tam dělal známej,ten mi to tam trochu pohlídal,ale když mi pak vyprávěl co se tam normálka dělá (viz.výměna olej filtru proběhne mastnim hadrem kterym se otře držák filtru aby to vypadalo že tam někdo sahal jinak filtr jde.............. atd.,atd.).

AutoBranka,tam sice jezdil známej,ale toho tam nejednou vytočily,např.na 60.000 prohlídku potřebovali 2 dny,to mu ještě volali že mu bohužel nemůžou vyměnit naftovej filtr že ho nemaj na skladě tak že bude muset přijet na výměnu extra,všechny věci co reklamoval byli podle nich o.k,zajel druhý den na Jarov a tam mu vyměnily na garanci vše co reklamoval.

Porsche Praha Prosek,to je celkem slušnej servis,jediný problém je že tam z 90% dělaj vozy Audi a W,když jde o běžný servis (olej,filtry atd.) tak o nic nejde to je o.k,ale když jde o díl který nelze zaměnit z vozy audi a W tak vše musej objednávat a tím se tam oprava o nějaký ten den protáhne,jinak fakt celkem pohoda.

Nevím jaké tam máš zkušenosti ty,ale já a spoustu mých známých využívá AutoJarov a schodly jsme se že po těch zkušenostech co každý z nás od někuť má je to nejlepší servis v Praze a okolí.

Já teda osobně už několik let řeším servis.prohlídky po svém,takže jezdím do servisu pouze v případě nějaké závady,ale fakt mi jarov přijde velmi dobrý,jak po stránce řešení nějakého problému,servis.pracema,přístupem lidí,ochoty,24hod.přijmu servisu a rychlostí opravy,já tedy po zkušenostech jsem nepoznal lepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já mám zkušenosti z NHCar jak Praha 6 taky i 9,Klokočka,AutoJarov,AutoBranka-Prosek,Porsche-Prosek a zatím je jednoznačně z nich nejlepší AutoJarov.

Ahoj tak právě AutoJarov mě donutiil napsat tento příspěvek.

Dělají jen věci, které jim platím, věci které by měli udělat v rámci zaruky nuedělají, s tím že je nenašli na diagnostice, případně, že je neumí odstranit (klapani ventilů u v Climatroniku) a opakované lupani Audience (naposledy přestalo rádio hrat uplně).

Jake zkušenosti máte s Auto Podbabská?

FraZI

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já mám zkušenosti z NHCar jak Praha 6 taky i 9,Klokočka,AutoJarov,AutoBranka-Prosek,Porsche-Prosek a zatím je jednoznačně z nich nejlepší AutoJarov.

Ahoj tak právě AutoJarov mě donutiil napsat tento příspěvek.

Dělají jen věci, které jim platím, věci které by měli udělat v rámci zaruky nuedělají, s tím že je nenašli na diagnostice, případně, že je neumí odstranit (klapani ventilů u v Climatroniku) a opakované lupani Audience (naposledy přestalo rádio hrat uplně).

Jake zkušenosti máte s Auto Podbabská?

FraZI

Doufám, že když vám domu choděj z Bolky ty dotazníky ohledně spokojenosti se servisama, tak že jim tam taky tohle všechno píšete.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...

Jake zkušenosti máte s Auto Podbabská?

FraZI

Některý člen fóra tu s nimi psal dobré zkušenosti. Je to obvykle o lidech. Já jezdím do Abo servisu a jsem spokojený, když mi dělá opravu jeden konkrétní mechanik. Pokud to dělá nějaký jiný, obvykle je výsledek nejistý...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doufám, že když vám domu choděj z Bolky ty dotazníky ohledně spokojenosti se servisama, tak že jim tam taky tohle všechno píšete.

Bohužel ze Škodovky mi žádny dotazník k spokojenosti se servisem ještě nepřišel.

Včera jsem nelenil a popsal své posledení zkušenosti na fabrické infolince, bohužel výsledkem bylo, že se mám obrátit zpět na AutoJarov, že mi vyjdou vstříc.

Jen nemůžu pochopit, proč to neudělali hned napoprve 8-(

FraZI

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

auto jarov - no jak to rict...vymeni vse co chteji i kdyz to nechcete, to co je blby ale vydrzi neoznami a za dva tydny jsi tam znova - musel jsem tam jezdit dva roky se straou octou a od te doby co mam novou na ni nenecham nikoho z nich sahnout...nevim, kazdy byl silenej machr a delali ze me blbce v nekterych vecech..nehlede na to ze na ty ceny oprav nemam :)

jestli potrebujes normalni veci jako vymena oleje a podobne, jeden clen octavia clubu je automechanik, ma svuj maly servis a ja nejezdim jinam i kdyz to mam pres celou prahu a je nas z prahy hodne, nechavame si auto proste servisovat u nej - GARNY ;) Folmavska ulice, Praha - Reporyje

pokud nutne potrebujes autorizovany servis, mame jako club obre vztahy s AUTO ELSO v Cakovicich kousek za Globusem a Tescem Letnany

kdyztam mi napsi emaila a dohodneme se co potrebujes a ja se poptam sefa servisu v Elsu a zajistim dobry jednani :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jestli potrebujes normalni veci jako vymena oleje a podobne, jeden clen octavia clubu je automechanik, ma svuj maly servis a ja nejezdim jinam i kdyz to mam pres celou prahu a je nas z prahy hodne, nechavame si auto proste servisovat u nej - GARNY ;) Folmavska ulice, Praha - Reporyje

100% souhlas ... jezdim ke Garnymu take a to to mam doooost hodne z ruky :D

Editováno: , autor: MichalF
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doufám, že když vám domu choděj z Bolky ty dotazníky ohledně spokojenosti se servisama, tak že jim tam taky tohle všechno píšete.

Bohužel ze Škodovky mi žádny dotazník k spokojenosti se servisem ještě nepřišel.

Včera jsem nelenil a popsal své posledení zkušenosti na fabrické infolince, bohužel výsledkem bylo, že se mám obrátit zpět na AutoJarov, že mi vyjdou vstříc.

Jen nemůžu pochopit, proč to neudělali hned napoprve 8-(

FraZI

tak to je teda pěknej bordel, protože mě asi posílají i ty tvoje dotazníky, protože jsem to jenom na tohle poslední auto dostal asi 4x lol no zřejmě jde jen o celkovej počet rozeslaných papírů

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tazatel sice shání slušný servis v Praze, já naopak napíšu, komu se vyhnout a to je AutoBranka na Proseku - hrozná zkušenost.

Diky Auto Branka, znam jeste z dob kdy byly Auto Bohemia, tragedie.

Stejne tak mam s predchozim autem spatne zkusenosti v NH Caru.

Snad dopadne vyjednavani s Auto Elso.

Vsem dekuji za pomoc,

FraZI

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když tak pak napiš jak si tam pořídil,já mám totiž AutoElso tak 1km od baráku tak by to pro mě bylo kousíček.

Servis jsem tam nikdy sice nevyužil,ale za to jsem tam pokaždé zašel když jsem chtěl koupit nové auto,jakou mi udělaj nabídku, no a někdy jsem neodešel s pořízenou,ceny měly vždy skoro nejvyšší a prodejci mi tam přišly dost takový arogantně povýšení,tvářily si vždy jak mistři světa a taky jsem tam párkrát chtěl koupit nějaké příslušenství a vždy mi řekly jen že to maj na objednání při složení zálohy,což mě od nich dost odradilo,vždy mi to tam přišlo jako když je otravuju.Navíc tady vidim jak ty 20letý mlaďasové ze servisu s těma autama lítaj jak praštění,což třeba na Jarově nehrozí,tam mechanik s autem nesmí vůbec ven,tam v případě nutnosti nějaké zkušební jízdy jí vždy provádí jedině vedoucí,no nevim třeba se mílim a servis tam zrovna bude dobrý.Každopádně dej vědět.Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevíte prosím vás někdo o nějakým servisu, kde by mě pustili k autu? Po zkušenostech lidí, co jsem si už přečetl, mám už docela obavy, protože možný už je snad všechno. Chtěl bych si nechat zaslepit zámek řidiče, ale rád bych byl u toho. Ptal jsem se u dvou dealerů, ale ti mi to zatím odmítli, což se ani nedivím a asi to jinak nikde nebude, ale ptám se, kdyby náhodou.

A když už jsem u toho, jak je to u garanční prohlídky? Tam už snad člověk u toho být může ne?

Editováno: , autor: OctII
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S Tukasem jsem neměl tu čest,vlastně ani s EuroCar v Bohnicích,ale na mojí bývalé firmě kde jsem kdysi pracoval ještě jako zaměstnanec a se kterou nyní spolupracuji maji par škoda služebáku a šéf má Superba 2.5TDI v plný palbě a právě ten ho má s EuroCaru a první jeho zkušenost tam,byla ta že si dolíval ostřikovače a kontrolaval hladinu oleje a všimnul si že má trochu oblitej motor od oleje tak tam zajel at to zkontolujou odkud to teče,během dne mu volal odtamtud technik a začal koktat do tel.že se moc omlouvaj ale že s autem měli nehodu,tak tam okamžitě pádil a řikal že co viděl tak to by prej vůbec nečekal,nějakýmu 21 letýmu mechanikovi to ulítlo v zatáčce,skočil přes patník do sloupu osvětlení a ještě se přetočil a prdel praštila do beton.zdi,výsledek = vylomené PP kolo,doslova urvanej PP blatník,hlavní rana od toho sloupu šla do A sloupku u spolujedce,takže zlomená střecha,dveře,prasklá přístrojovka a zadek uhnutej prý tak půl metru jak to praštilo z boku do ti zdi.

První reakce technika když vešel k nim byla,nebojte se opravíme to tak že to bude jak originál,ale toto ještě neviděl,když ho k tomu zavedly a viděl tu hrůzu tak se jen usmál a řekl že tohle auto už rozhodně nechce ani sebelépe opravený a at fofrem objednaj nový,tak to taky dopadlo,udělaly nějakou expres objednávku a ani ne za měsíc si šel pro novýho Superba.Což teda není kritika servisu,za to nemůže že pustej za volant takový hovado ale jen taková příhoda na kterou jsem si vzpoměl když jsem viděl napsáno EuroCar Bohnice.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne nedoplácel nic,auto bylo staré něco kolem 5 měsíců,to zbořený si nechal servis jelikož bylo na leasing tak se akorát přepsala leasing.smlouva a pak na to nový zaplatil akontaci servis v té výši aby splátky měl jako u starýho a on si jen pak přišel pro auto a frčel a ještě jako bonus dostal horský kolo.

Vím že ale zezačatku to ale nebylo tak jednoduchýmu, pořád mu to chtěli jen opravit,pak ho to po pár dnech přestalo bavit se s nima dohadovat,tak na to povolal právníka s firmy a tomu stačilo 45min.jednání s nima a dali mu co chtěl.

Ale on má vůbec hroznou smůlu na auťáky,s tímhle novým jel 3 dny na to co ho měl do Brandýsa nad Labem,zaparkoval ho tam někde na 30min.a když přišel tak auto bylo vykradení,vyrvaly mu navigaci ,která byla i TV tunerem takže škoda přes 100.000kč.

Ten má takovýhle příhody pořád.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Kruci...to už vypadá jako kdyby slušný servisy vymíraly :aggressive:

Jinak k tý účasti při opravě - na Jarově můžeš to auto pozorovat z baru přes takovou skleněnou stěnu. Není to sice jako být u toho, ale alespoň něco :palec2:

A nevím jestli to víte, ale už nějakou dobu je v platnosti vyhláška, která ruší monopol na servis pro značkové servisy. V praxi to znamená, že můžete auto servisovat kdekoli bez ztráty záruky! Jen je třeba používat originální díly, což mi přijde logické.

Škodovka se sice brání ztrátou "doživotní mobility" ale já mám už třetí novou (vždycky ji měním po konci leasingu 3 letech) a zatím jsem to ještě nikdy nepotřeboval...

Já osobně jezdím se svou octou do Auto Branka na Proseku a špatnou zkušenost nemám, nicméně je možné, že mám pořád stejný olejový filtr, což nepoznám a ani to snad vědět nechci...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tazatel sice shání slušný servis v Praze, já naopak napíšu, komu se vyhnout a to je AutoBranka na Proseku - hrozná zkušenost.

Diky Auto Branka, znam jeste z dob kdy byly Auto Bohemia, tragedie.

Stejne tak mam s predchozim autem spatne zkusenosti v NH Caru.

Snad dopadne vyjednavani s Auto Elso.

Vsem dekuji za pomoc,

FraZI

Auto Branka na Proseku - velkým obloukem se jim vyhni, už nikdy víc, Darebáci a to jsem slušný, co jsem od nich utekl, tak auto Tukas - vždy s ochotou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Auto Branka na Proseku - velkým obloukem se jim vyhni, už nikdy víc, Darebáci a to jsem slušný, co jsem od nich utekl, tak auto Tukas - vždy s ochotou

Vždyť v Auto Brance nejsou schopni ani namontovat originální alarm . Musí to vozit nějaký firmě která to za ně namontuje . NH Car auto nedokáže zase namontovat tajný vypínač . Znamý ho tam chtěl namontovat a oni mu řekli ,že to nedokážou . Tak jsem zavolal na Auto Jarov a tam nebyl žádný problém s montáží vypínače a alarmu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Autoservis Jíša, Kolčavka

jíša nebrat ... dřív možná ale tet.... znám osobně a dokonce tam dělá kamarád už nějakou dobu.... zrovna dedávno tam byl známej a nestačil se divit... koupil si jeepa nejakého novějšího... dal ho tam jen na výmněnu olej a at se mu na to podívaj zda to něco nepotřebuje...

Tak to podívání stálo dohromady s olejem nějakých 14 000 kč... což olej i sprací vychází cca na 4000 kč.. to je ale podívání co???

jo a co ho opravdu dostalo... auto je černé ... nebylo snad nikdy na kartáčové myčce ... doma si to myl houbou a po umytí to navoskoval před zimou... no a for byl to když se divil na tou čáskou tam mu řekly ,že mu to grátis umyly kartáčema... lol no já když to slyšel tak jsem šel do kolen ... volové... myslím že ho dost mrzelo ,že k jíšovy jezdí již 15 let ...a tet se tam už určitě neukáže do konce života...

jinak já názor na servis... já jsem servis ..takže jen tak s doslechu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...