Přejít na obsah

Swing a SD karta


Doporučené příspěvky

Zdravím,

 

koupil jsem si k přehrávání hudby SD kartu, Kingston 32GB. Ale občas se stává, že po nějaké době přehrávání, klidně i uprostřed písničky najednou swing přestane přehrávat a píše, že SD kartu nelze číst. Zkoušel jsem ji projet scandiskem, i jsem kontroloval, zda vše sedí dle manuálu (souborový systém, formáty souborů, požadavky na formáty, ...).

 

Neřešil jste někdo už takový problém? Zkoušel jsem hledat na googlu, ale nepovedlo se mi nic najít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne se obcas stane, ze po vypnuti (jedno jestli samotneho Swingu nebo motoru pri zapnutem prehravani) a opetovnem zapnuti to tu kartu neumi znova nacist. Pomuze vysunout a znova vlozit kartu. Chybu uprostred prehravani mi to jeste nehlasilo. Neni spis problem v prehravane mp3? Poskozeny soubor nebo tak neco?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, v minulosti jsem měl přesně ten samý problém. Zkoušel jsem různé typy karet a dělalo to u všech (kartu jsem vždy před jízdou vložil do portu a po jízdě odebral). Momentálně mám taky Kingston 32 GB - extrémní odolnost proti teplotám (viz https://www.alza.cz/kingston-sdhc-32gb-class-10-uhs-i-d2906434.htm). Mě pomohlo, když jsem kartu nechal v přehrávači natrvalo (bez vyjmutí), od té doby už mi to nenahlásilo nic... :) Vyzkoušej a dej vědět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne se obcas stane, ze po vypnuti (jedno jestli samotneho Swingu nebo motoru pri zapnutem prehravani) a opetovnem zapnuti to tu kartu neumi znova nacist. Pomuze vysunout a znova vlozit kartu. Chybu uprostred prehravani mi to jeste nehlasilo. Neni spis problem v prehravane mp3? Poskozeny soubor nebo tak neco?

Zkoušel jsem právě kvůli tomu poškození scandisk, i to spouštět ve VLC (když je se souborem problém, dokáže to kdyžtak napravit), ale nic. Jinak, když je se souborem problém, to už jsem si taky všiml, tak prostě přeskočil bez problému na další.

 

Ahoj, v minulosti jsem měl přesně ten samý problém. Zkoušel jsem různé typy karet a dělalo to u všech (kartu jsem vždy před jízdou vložil do portu a po jízdě odebral). Momentálně mám taky Kingston 32 GB - extrémní odolnost proti teplotám (viz https://www.alza.cz/kingston-sdhc-32gb-class-10-uhs-i-d2906434.htm). Mě pomohlo, když jsem kartu nechal v přehrávači natrvalo (bez vyjmutí), od té doby už mi to nenahlásilo nic... :) Vyzkoušej a dej vědět.

Dobře, zkusím, uvidíme jak se to napraví :), mám stejnou SD kartu, takže to asi fakt tak půjde.

Editováno: , autor: JayZet
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, v minulosti jsem měl přesně ten samý problém. Zkoušel jsem různé typy karet a dělalo to u všech (kartu jsem vždy před jízdou vložil do portu a po jízdě odebral). Momentálně mám taky Kingston 32 GB - extrémní odolnost proti teplotám (viz https://www.alza.cz/kingston-sdhc-32gb-class-10-uhs-i-d2906434.htm). Mě pomohlo, když jsem kartu nechal v přehrávači natrvalo (bez vyjmutí), od té doby už mi to nenahlásilo nic... :) Vyzkoušej a dej vědět.

Tak dneska jsem to prověřil, zprvu to teda za chvilku padlo. Ale pak při cestě zpět to vydrželo hrát celou dobu bez problému :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mě to ze začátku (kdy jsem kartu před jízdou do slotu vložil a po jízdě vyjmul) taky dělalo často - vypozoroval jsem, že když jsem kartu vložil, tak cca do 15 minut to v 50% případů spadlo, pak jsem ji vyjmul a vložil zpátky a VĚTŠINOU už to nepadalo. Ale jak jsem psal - kartu teď nechávám ve slotu už permanentně (nahrál jsem tam veškerou muziku, co k řízení potřebuju, cca 10 GB - rád si vybírám :D ) a od té doby (cca 2 měsíce) to už nespadlo ani jednou. Ale to je moje zkušenost...Nicméně by mě taky zajímaly postřehy ostatních, tak až to odzkoušíš za delší dobu, dej vědět :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mě to ze začátku (kdy jsem kartu před jízdou do slotu vložil a po jízdě vyjmul) taky dělalo často - vypozoroval jsem, že když jsem kartu vložil, tak cca do 15 minut to v 50% případů spadlo, pak jsem ji vyjmul a vložil zpátky a VĚTŠINOU už to nepadalo. Ale jak jsem psal - kartu teď nechávám ve slotu už permanentně (nahrál jsem tam veškerou muziku, co k řízení potřebuju, cca 10 GB - rád si vybírám :D ) a od té doby (cca 2 měsíce) to už nespadlo ani jednou. Ale to je moje zkušenost...Nicméně by mě taky zajímaly postřehy ostatních, tak až to odzkoušíš za delší dobu, dej vědět :)

Tak po tejdnu potvrzuji tvoji zkušenost... Mám se vrátit ještě po měsíci? :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak super :-) Jsem rád, že nejsem jediný s touhle zkušeností. Asi to tak prostě u těch nových Swingů "funguje". Jednu dobu jsem zvažoval i reklamaci (s velmi nejistým výsledkem), ale když to přestalo dělat, tak jsem se na to vykašlal. No, spíš to bylo i tím přechodem z Fabie I, kde sice byla CD mechanika (na rok výroby 2002 perfektně vybavené auto - včetně klimy), ale pro mě teď furt lepší občas vyndat kartu (když to spadne) než měnit 5x CD během jedné jízdy :-D Ale to jsem trošku odbočil. Určitě se ohlaš, až budeš mít další poznatky - pomůže to ostatním, kteří by třeba tenhle "problém" v budoucnu řešili...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...