Přejít na obsah

Občas nestartuje


mischanek9911

Doporučené příspěvky

Octáváci, mám 1,6i/74kW a během měsíce se mi to stalo již asi 3x, že jedu na nákup (start v pohodě) a po nákupu (cca 30 min.) auto nelze nastartovat (ani bez plynu, ani s plynem). Po 10 min. nechání v klidu to chytlo pouze se sešlápnutým plynem. Pod koncem výfuku se mi zdálo, že byla voda. Není to natankovaným benzínem? Kupuji totiž relativně levně u Hypernovy v Ml.Boleslavi. Máte tušení čím by to mohlo být? Předem děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Octáváci, mám 1,6i/74kW a během měsíce se mi to stalo již asi 3x, že jedu na nákup (start v pohodě) a po nákupu (cca 30 min.) auto nelze nastartovat (ani bez plynu, ani s plynem). Po 10 min. nechání v klidu to chytlo pouze se sešlápnutým plynem. Pod koncem výfuku se mi zdálo, že byla voda. Není to natankovaným benzínem? Kupuji totiž relativně levně u Hypernovy v Ml.Boleslavi. Máte tušení čím by to mohlo být? Předem děkuji.

Co mi nekdo rikal tak k te hypernove vozi benzin OMW ... tak nevim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...