Přejít na obsah

FIII Combi ScoutLine


Jan R.

Doporučené příspěvky

Právě proto, že O3 je 4*4. Přijde mi, že je vidět, že se snaží splnit sen i těm, co na tu O3 Scout nemají a tak tam nacpou plasty a lidi se pyšní rádoby 4*4. Možná pokud zvednou světlou výšku třeba o 3-4 cm, tak by to možná trochu smyslu dávalo, ale možná to dostane 1 cm a bude z toho obrovské haló :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, to souhlasim... u F3 i SB je to ciste jen o pozlatku pro nekoho, kdo se chce odlisit. MC je taky jen pozlatko a jak se tu po nem nekteri muzou utlouct :)  

Mne osobne se ale tahle uprava libi vic, nez MC, kdyz uz bych si mel vybrat... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě proto, že O3 je 4*4. Přijde mi, že je vidět, že se snaží splnit sen i těm, co na tu O3 Scout nemají a tak tam nacpou plasty a lidi se pyšní rádoby 4*4. Možná pokud zvednou světlou výšku třeba o 3-4 cm, tak by to možná trochu smyslu dávalo, ale možná to dostane 1 cm a bude z toho obrovské haló :-)

 

OIII SCOUT je ale úplně jiná, než OIII 4x4. Například má vyšší profilové číslo pneumatik, tudíž má větší obvod kol => větší světlá výška.

FIII Scoutline je naproti tomu nesmysl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsem šel z práce, tak jsem ten zázrak viděl, sice to mělo F RZ, ale v té základní modré barvě, na plecháčích a musím uznat, že to stříbrné lízatko vypadalo jak největší tuzing. Určitě záleží na barvě toho auta, ale tahle modrá to totálně zabila, navíc jsem musel jit až k autu, abych se přesvědčil, jestli to má ty plasty na blatnících. No, jsem zvědavej, až to uvidím v jiné barvě. Každopádně vyšší to určitě nebude, mělo to nějaké 15tky a byl to docela břichoplaz, ale přeci jen je to zajížděcí auto. Ale tahle barva na tom vypadala ošklivě.

Jan R.: Nová Vitara je ale docela zoufalost, na autosalonu jsem si ji detailně prohlédl a oproti předchozí generaci to působí jak socka a už to nemá ani uzávěrku atd, navíc dost se auto i zmenšilo a plasty působí neskutečně lacině.

Editováno: , autor: Losky83
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Octavii III Scout ten zadní plast vypadá také, jako když ho tam někdo dobastlil doma, je to moc velké.

Myslíš mojí modrou nebo Race, Denim ?

Jj, taky jsem na Vitaru koukal. Ano plasty tvrdé, dozadu se mi hůře nastupovalo. O uzávěrku nejde, auta jsou na horší cesty. Třeba druhou chatu, co máme na Vysočině v lese - jede se tam po polňačce, kde jsou vyjeté koleje od traktorů. S jedničkovou Oktávkou se škrtá a dost - samovýroba  5mm plechu pod motor. S F2, která měla vzadu pod miskami z. tlumičů 12 cm jsem tam vždy projel bez škrtání, tohle teď vyzkouším v létě.

I kdyby byl podvozek jen o 2 cm výše a v základu dekl pod motor ( to čidlo pod vanou fakt na ...) pro noho lidí má tato verze smysl. Já nechtěl čekat půl roku, než by šla do výroby a kryt si dám ten z Rapida..

O pohon 4x4 u tohoto typu auta vůbec nejde ( Captur se prodává sám) a nikdo by ho ani neplatil, jde jen o ty chaty, kempy kdesi ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Světlá výška u vozů Fabia/Rapid scoutline  je stejná jako u standartního modelu.

   Pokud je potřeba jí zvýšit je nutno do výroby objednat paket pro špatné cesty,ten zahrnuje mimo jiné i ochranný kryt motoru.

  Pozor o jeden palec snižuje možnost objednání/montáže kol.

Editováno: , autor: macc33
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jan R.: Myslel jsem tu modrou, co máš ty. Prostě na normální fábii to je v pohodě, ale tady to zamaskovalo ty černé prahy i ty plasty na blatnících. Dost mě to zklamalo. Zezadu jsem se na to už ani podívat nešel, protože je mi jasný, že tam bude ještě horší stříbrné zvěrstvo jak vepředu:) Protože to co je na Scoutu O3 je taky děs. Vypadá to jak nějaká čínská replika:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...