Přejít na obsah

Citigo MR 2017


technikus

Doporučené příspěvky

Diky za info...svetlovod by byl hezci ... otazkou kolik za ne budou chtit, v etce je uz vidim, ale bez ceny ... normalni stoji 3700, predpokladam tyto tak o 1000 draz ... A ted jestli to pujde nejak naroubovat na stare konektory ... predpokladam ze pri zapnutych hlavnich svetlech to jednotka pohasne a budou z toho obrysovky ... a ted aby se jeste nemusela menit jednotka ... ach jo, jsem nahlodan ... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim ze uz to nekde nekdo v zahranici delal, nevem jestli na CG nebo starsim UPu, ale klasika, podvolantovka, kabel a volant...

Ja se na to chystam take, ale ne tento rok, ted jsem naobjednal takovych kravin na me CG, ze mem do podzima co delat.

 

Editováno: , autor: danikd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V novém konfigurátoru jsem našel nový lak (crystal), senzor světla a deště, maxidot atd., ale ne multifunkční volant, který UP má. Citigo ho mít nebude? Nebo je někde schovaný, nebo není konfigurátor ještě kompletní? Snad jsem ho nepřehlídl :huh:

...dokonce ani 66kw TSI není v nabídce :o

Editováno: , autor: technikus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...