Přejít na obsah

Hlučnost Kodiaq 110 kw 4x4 2017 7st. Dsg


Antoan83

Doporučené příspěvky

Zdravím, u mého Kodiaqa mi během jízdy vyskočila oranžová spirála, auto spadlo do nouzového režimu, ale už ten den ráno bylo auto nějaké hlučnější, po odjeti cca 80km se stalo právě tohle,odjel sem na parkoviště vypnul motor,znova nastartoval vše ok,za 2 dny jsem. Dojel do servisu na diagnostiku zobrazilo se EGR ventil.zpetneho vedení spalin nepotvrzené,šlo to vymazat . ZA dalších asi 500km,žádná kontrolka nesvítí ale ten hluk je tam pořád může to být např ten chladič co patří k tomu Egr ?nebo to nebude mit s tim nic společného?do servisu jdu za týden, výkon to má,auto topí,jede,ale ten zvuk přijde mi to jako ložisko nebo něco ,servisak mi říkal ze podle zvuku mu to prijde jako palivové čerpadlo,najeto 178tis km,rozvody jsem ještě nedělal nebo by to mohly být i ty? máte někdo zkušenost díky,kodiaq 110kw 4x4x 12/2017

Díky 

Editováno: , autor: Antoan83
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Antoan83 změnil název na Hlučnost Kodiaq 110 kw 4x4 2017 7st. Dsg
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...