Přejít na obsah

nefunkční přední stěrače


Nirro

Doporučené příspěvky

Zdravim pánové. Minulý týden mi zničeho nic přestali fungovat stěrače, po rozebrání a zhodnocení situace prý odešla ŘJ. Nemá někdo tucha na kolik to vyjde? Údajná cena je 7500,-. Auto má psanou výbavu ambiente ( DO, Climatronic, 2okna v el. bez alarmu, tempomatu atd... ). Děkuji za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Než se pouštět do tak náročné operace, jako je výměna jednotky za tolik peněz a dále kódování, tak bych ještě se podíval do ní. Stěrače jsou zapínané relátkem. To může mít jen opálené kontakty, stačilo by je třeba jen vyčistit. Nebo výměna relátka, pokud by se sehnalo. Cenově snad ne víc než 100Kč.

Ale v servisu to samozřejmě nikdo neprohlídne. A motorek je určitě v pořádku? Třeba zlobí jen doběhový kontakt.

 

Výměna celé jednotky až v krajním případě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to opravdu vyřešila výměna ŘJ. Nicméně to nebyla (podle kódu) ta výše uvedená ale nějakej jinej kus. Našel jsem jí pouze na .de stránkách za 330 euro tudíž ta cena byla ještě ok  :kol-47: . Starou mi nechali v kufru takže to vemu do práce a zkusim to tam ze zvědavosti vykuchat a uvidim co se ukáže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...

zdar pánové, zničehonic přestali fungovat přední stěrače na fabii II r.v.2008. Zadní chodí v pohodě. Diagnostika vypsala - chyba komfortní jednotky.Musím tedy vyměnit komfortku ? Byl by někdo okolo Nymburka kdo by jednotku vyměnil a nakodoval?Díky

Editováno: , autor: rakev
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 4 roky později...

Ahoj mám problém s předními stěrači. Prestali fungovat a místo ostřikovani předního skla , se spustí zadní stěrač. při nekolika násobném zmáčknutí páčky k  ostriknuti předního okna , se přední okno jednou setře, jinak nic.Pojistky vyměněny i přesto že byli v pořádku, nová páčka, ostřikovani funguje. Už nevím po čem jít. Pokud máte někdo zkušenosti s touto opravou, budu rád za vaše rady . Díky 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...