Přejít na obsah

tažné zařízení superb II


hummer

Doporučené příspěvky

Žádné elektropřipojka tažneho neneučí čidla rozeznat kouli od zdi,umí jenom odpojit čidla,když je připojený přívěs.

Nepravidelná reakce čidel je proto,že koule leží na hraně záběru čidel,je to ciltlivé a na natočení krytky koule,znečištěnÍ a pod.

Ani montáž origo přípojky nezabrání reakci čidel na samotnou kouli/po elektrickém připojení přívěsu odpojí čidla/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám origo tažný a nic mi to nehlásí když mám připojenou kouli bez přívěsu, několikrát za den musím couvat bez vleku a nechce se mi tu kouli sundávat a chová se to jako bez ní.Teprve když připojím vlek tak se mi na columbu zobrazí vlek a čidla jsou odpojená.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravím,mam superb 2 combi z neoriginálnim tažným zařízením a někdý když zařadím zpatečku tak mě piskaji zadní čidla pač tu kulu od tažnýho vyhodnotí jako překažku,ty čidla jsou originál,nesetkal se z tím někdo?

chlape jak muzes resit pres wag neoriginalni senzory to fakt nechapu.. spis napis co je to za senzory..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Upřímně nevím, co se řeší - chápu, že je to nepříjemné, ale odnímatelné tažné zařízení má být sundané, pokud není zapojený vlek. Pokud sundat nejde a je to neoriginál, tak ho očividně výobce nepřizpůsobil autu.

Ale o tom, zda se dají nastavit diagnostikou senzory, resp. jejich citlivost, nevím (uhel snímání na 99 % ne). Třeba se najde někdo zkušenější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...