Přejít na obsah

Škoda Octavia III facelift


schimmer

Doporučené příspěvky

plnej souhlas s CLINTEM a DENISEM,.... tu prihradku na mobil chci, telefon se mi do ty puvodni vubec nevejde, takze v pondeli jdu hledat cislo dilu :D

 

No a infotaiment,... hnus,... Jsem jedinej ze mi to do toho interierunepasuje a vypada to jak kdyz to radio koupili nekde na ebay nebo Aliku. sileny,.. velka obrazovka fajn,.. ale dotkovy zesilovani, silenost,... to bude muset byt podminka MF jinak si clovek nic nezesili :D ... At si kazdej rika co chce, kolecko je kolecko ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U Columba, Bolera a Amundsena už mohli rovnou dát povinný multifunkční volant a to ovládání hlasitosti tlačítky si odpustit. Proč chybí tlačítka funkcí po stranách, tomu nerozumím. To se bude muset pro volbu "Telefon", "Media" atd. prvně vlézt do menu a pak hledat piktogram? Podle všeho ano, což mně přijde hodně blbý.

 

A nebo záměr, aby si člověk musel objednat hlasové ovládání? Takhle mám podezření, že už uvažovali u zrcátek. Absence asférického, celková plocha a tvarování je asi nejhorší ze všech škodovek minimálně od Favorita.

 

No a co se dívám, tak pořád stará verze vnitřního zrcátka s rámečkem. A u světlého interiéru opět pouze černý spodek.

Editováno: , autor: bojler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Infotaiment by mel byt ovladany i myslim gesty, tudiz je mozne ze sice tady vidime velkou navi, ale treba staci mavnou a vyjedou nejake umele tlacitka po stranach kde se bude moct pak rychle prejet ve vyberech a ne jen v MENU,.... ale tezko rict, interier jsem jeste nezkoumal, takze jen moje uvaha ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže mě při řízení auta připadá intuitivnější šáhnutí na místo pevného tlačítka, které je stále na stejném místě, než nějaké klepání (mávání) na displej - na ten se musíš každopádně podívat. Jako by nestačilo, že spousta "řidičů"  namísto sledování provozu šátrá za jízdy po displeji svého smartphonu, nebo tabletu...

Bohužel to je trend dnešní doby a lepší už to v tomto směru nebude.

V tomto směru jedou všechny automobilky, možná víc než na představení celého nového modelu dávají důraz na konektivitu.

Asi jsem konzerva, ale toto mě opravdu nebere.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeste nedavno automobilky davali kazetova radia kdyz uz byla bezna na cd. Pozdeji kdyz uz byla bezna MP3 treba na USB tak oni davali porad jen na Cd i kdyz radio kdejake neorigo za 3tis toho umelo daleko vic. Kdyz jsem kupoval pred 3 lety Rapida tak abych mel u swinga usb musel bych si za 5tis priplatit MDI - coz uz tehda bylo usb na hrane zastaralosti. A ted si hrajou na nejakou konektivitu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...