Přejít na obsah

Lupání ve dveřích


Farnell

Doporučené příspěvky

Jo, bohužel jsem se s tím taky setkal, ale nevím čím to je, takže taky uvítám radu někoho, kdo opravdu ví, co s tím.

BTW: zjistil jsem ale, že mi to dělá u všech dveří, ale jen u těch, u kterých zrovan sedím, to slyším. Dřív jsem si myslel, že to jsou jen řidičovy, ale ejhle, stačilo se jednou nechat svézt ve vlastním autě a nestačil jsem se divit... ;)

Takže sem s radami, jak to odstranit...

Editováno: , autor: MrFormat
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím. U Oktávie jsem se setkal s tím, že na dveřních pantech (všechny dveře) byla lehce povolená kónická vystřeďovací matice. Většinou na horním pantu. Proto také při dovírání dveře jakoby lehce nadskočily a v otevřeném stavu byla na dveřích ve svislém směru malá vůle. Po dotažení matice bylo vše O.K. Konstrukce pantu je velmi podobná, né-li stejná. Jestli tato závada způsobuje popsaný problém nevím. Každopádně doporučuji kontrolu. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím. U Oktávie jsem se setkal s tím, že na dveřních pantech (všechny dveře) byla lehce povolená kónická vystřeďovací matice. Většinou na horním pantu. Proto také při dovírání dveře jakoby lehce nadskočily a v otevřeném stavu byla na dveřích ve svislém směru malá vůle. Po dotažení matice bylo vše O.K. Konstrukce pantu je velmi podobná, né-li stejná. Jestli tato závada způsobuje popsaný problém nevím. Každopádně doporučuji kontrolu. :palec2:

Tim to asi nebude (na panty jsem koukal) to auto mam teprve tri mesice a uz v nem jsou takovyhle nechutny pazvuky :angry: tak nevim jestli se na to mam jit zeptat do servisu, nevim co by rikali na slovo zaruka :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dela mi to taky a sere mi to tak, ze bych vzdycky nejradsi vystoupil, uz jsem mel dvere stokrat rozdelany, vsechno pretesnil, snazil se obalit vsechno, co by mohlo klapat, nic nepomohlo a uz zacinam pochybovat, jestli je to vubec ve dverich, jestli to neni spis ve sloupku mezi dverma...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dela mi to taky a sere mi to tak, ze bych vzdycky nejradsi vystoupil, uz jsem mel dvere stokrat rozdelany, vsechno pretesnil, snazil se obalit vsechno, co by mohlo klapat, nic nepomohlo a uz zacinam pochybovat, jestli je to vubec ve dverich, jestli to neni spis ve sloupku mezi dverma...

Presne tak, skoro mi to opravdu pripada ze je to nekde u nebo v sloupku, nejdriv jsem myslel plasty na sloupku, ale to se mi nedokazalo potvrdit... Ale tenhle zvuk mi presne delala 105-ka, ale to bylo tim, ze byla komplet zkroucena kastle :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...