Přejít na obsah

Rezonace/drnčení od výfuku


patrik.valasek

Doporučené příspěvky

Zdravím, mám problém na mém mazlovi, Fabii I (6Y2) r.v.2000, motor 1.4 16V 74kW, kod AUB. Auto jsem koupil po prvním majiteli v 4/2015. Po cca roce jsem menil originalni vyfuk, jednak byl v hrozném stavu a protože jsem mu přikládal můj problém. V rozmezi 2,5 - 3 tisíce otáček ozývalo občas chrastění, prvně jsem to přikládal za vinu stínění výfuku, podlozky jsem vyměnil všechny ale chrasteni nezmizelo, tak jsem koupil střední a koncový díl výfuku značky TYLL. Chrastění zmizelo ale misto něj se ozývají drnčivá rezonace ve stejném rozmezí otáček. Vypozoroval jsem, že je to většinou až se prohřeje motor a s ním nejspíš i výfuk. Nevím zda to přikládat silentblokum vyfuku, nebo to skace o napravu, spatny katalizator a nebo hledat pricinu v utrobach motoru. Za každou radu budu vděčný  už jsem z toho zoufalý, připadám si jak kdybych jel nějakou herkou za 5 tisic :/ Děkuji !! Přikládám odkaz na video se zvukem.. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...