Přejít na obsah

přetržený kabel 5.dveří


vbork1

Doporučené příspěvky

Při snaze o otevření 5.dveří u Yetiho přestal fundovat mikrospínač,dálkou to otevřít šlo,ukázalo se že ze svazku který má asi 11 kabelů  bylo 6 poškozeno a 1  přetržen (právě mikrospínač) po nastavení kabelů vše sice funguje,ale nevíte někdo kam až vede celý ten svazek z 5 dveří ,případně číslo dílu ,děkuji  vbork .Yeti  2,0 tdi 4*4 103kw 10/2009  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Ahoj,nejdříve šli velmi špatně zavírat 5 dveře- (několikrát pustit než se to povedlo a hrozný rány),následně začlo zlobit i otevírání 10* jsi normal otevřel a pak zmačkneš jen zabzučelo v zámku a nic,zamkonuot  odemknout klíčem a zase to šlo ,proto jsem myslel že někde  ve spoji kabely povolily.ale nakonec se ukázalo ,že ten svazek jak prochází prúchodkou karoserie -  dveře tak z těch asi 13.kabelů bylo 7 poškozených ( popraskaná bužírka místy vidět holý kabel a u 2, tam chybělo  snad centimetr bužírky) tak jsem je v tý průchodce ucvakal dal ten kousek nový a od té doby ok,náhodou nemáš číslo dílu toho zadního svazku.Děkuji V

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdybych si to přečetl minulý týden, tak ti to řeknu na 100% měl jsem dole levý zadní panel (nesvítila žárovka v kufru) a lovil jsem přechoďáky ... nakonec jsem se doměřil až k mikrospínači zámku víka kufru ... po jeho (takřka destruktivním vyčištění - je to zalitý jakousi srajdou) spadnul odpor z 30ohmů na 5, což už byl stav pro řídící jednotku neakceptovatelný (pravděpodobně na hraně rozhodovací úrovně) a zámek si začal žít svým životem :D takže z nesvítícho světýlka v kufru (já bláhově jsem si myslel, že to bude korunová záležitost) se vyklubal neopravitelný zámek kufru za 800,- :D

Všechna čest, že mi nový přišel do dvou dnů, jelikož otvírat kufr jen zevnitř přes sklopený sedačky, skrze tu malinkatou dírku mechanicky šroubovákem mě oravdu iritovalo.

Když už jsem tě napínal dost, tak tady je číslo toho svazku: 5L6971147A ;)

Jinak čislo toho svazku se liší posledním písmenem, které ti udává výbavu.

Já osobě bych objednával D, kdyžtak budou některý kontakty nevyužitý.

Stručný rozkres a popis výbav zde: http://cs.realoem.me/Skoda/CZ/YET/2010/666/R/9/971/972050#12

 

Btw ta kabeláž občas nic moc, před vánoci jsem přesně stejně jako ty řešil totálně rozpadlou izolaci na vodičích v krkavici do dveří řidiče, díky bohu mi jenom nešly reproduktory a zámek běžně fungoval (což absolutně nechápu, protože když jsem oddělal tu gumovou krkavici tak se na mě vysypala hrst izolace a vodiče si tam hověly hezky nahatý :blink: - všechny !!). Holt soudruzi někdě udělali chybu a zřejmě se nevyvedla dávka PVC na izolace.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 let později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...