Přejít na obsah

Fabia II


marcos

Doporučené příspěvky

Moc se mi nelíbí, ale zvyknu si, stejně jako na starý model. Ničim mě neuchvacuje, ale už bude na každém rohu tak to přestanu vnímat.

Docela zajímavý je ale ve verzi kombi (fotka na předchozí straně), to už se mi docela líbí. Jsem zvědavý až budou ofiko fotky, ne jenom fotomontáž.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja sem na to uz u roomstera koukal a taky me to prekvapilo, to je bordel :-(

nejvic se mi libi jak ma vicko tatik na polu 9N

je hladky a otvre se tak zte na nej macknes a ono vyskoci, uvnitr pak klasicky vicko se zamkem

podle me by to slo hodit na fabku ten otvor je uplne stejnej, vsechno :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem byl zděšen, když jsem na svém Roomstru v nejvyšší výbavě viděl víčko nádrže s ouškem. Hned jsem se na to ptal a bylo mi řečeno že ty bez ouška se už nedělají. Byl tam prý problém s tím odemykacím systémem. Prý se to často zasekávalo.

Takže u FII to bude stejné

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem byl zděšen, když jsem na svém Roomstru v nejvyšší výbavě viděl víčko nádrže s ouškem. Hned jsem se na to ptal a bylo mi řečeno že ty bez ouška se už nedělají. Byl tam prý problém s tím odemykacím systémem. Prý se to často zasekávalo.

Takže u FII to bude stejné

S problémy s tím víčkem máš pravdu. Vyzvedli jsme si kdysi v pátek odpoledne new auto z prodejny. Večer první návštěva u benzinky a víčko nechce zaskočit. Takže celý víkend auto venku s přelepeným víčkem nádrže. V pondělí do servisu, trvalo to tak hodinku a zatím v poho. Jen ten servisák jak u toho nadával, i krev z něho tekla. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No podle me spis setrej. Daj vicko s ouskem a nemusej tahat tahlo a davat cudlik na otevirani nadrze.

Na tom něco bude, ale zase když je víčko s ouškem - tak by mělo být šroubovací víčko od nádrže na zámek.

Ano, šroubovací víčko je na zámek.

Editováno: , autor: ntr23
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No podle me spis setrej. Daj vicko s ouskem a nemusej tahat tahlo a davat cudlik na otevirani nadrze.

Stopro je to setreni. Zatim sem neslysel o nikom, komu by se u O I posral odskok u nadrze, takze toho asi moc nebylo, zato sterace a stahovacky, to zna pred faceliftem kazdej :)

:D Tak to uslysis ted.

Nova kokta, prvni cesta k pumpe. Pripadal jsem si jako trubec, ze neumim otevtit nadrz. Zpet k prodejci a tam zjistily, ze chybi pruzinka, kterra zpusobi odskok vicka. Nastesti ji meli v ND a nemuseli objednavat.

Od te doby v poho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No podle me spis setrej. Daj vicko s ouskem a nemusej tahat tahlo a davat cudlik na otevirani nadrze.

Stopro je to setreni. Zatim sem neslysel o nikom, komu by se u O I posral odskok u nadrze, takze toho asi moc nebylo, zato sterace a stahovacky, to zna pred faceliftem kazdej :)

:D Tak to uslysis ted.

Nova kokta, prvni cesta k pumpe. Pripadal jsem si jako trubec, ze neumim otevtit nadrz. Zpet k prodejci a tam zjistily, ze chybi pruzinka, kterra zpusobi odskok vicka. Nastesti ji meli v ND a nemuseli objednavat.

Od te doby v poho.

Tak to je taky radost :) Jeste stesti, zes tam mel dost stavy, abys dojel zpatky :) Ale porad mi to prijde hrozne vyjimecny, ses prvni :palec2:;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...