Přejít na obsah

kontrolka vnitřní cirkulace vzduchu


mvavrusa

Doporučené příspěvky

Po stisku tlačítka vnitřní cirkulace se mi tlačítko nerosvíti oranžově. Klapka ale pravděpodobně funguje (je to i slyšet). Že by edešla LEDka ???

ledka malokdy odejde. to by musel byt napetovy raz, ktery by ti jich umrtvil vice. ta ledka je rozsvecovana na zaklade informace o tom, ze klapka prepnula do polohy. takze bych hledal problem v cidle...

ostatne servo vnitrni cirkulace je tu popsano hodnekrat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po stisku tlačítka vnitřní cirkulace se mi tlačítko nerosvíti oranžově. Klapka ale pravděpodobně funguje (je to i slyšet). Že by edešla LEDka ???

a nemas nahodou nastavene ofuk predneho skla ? vtedy kontrolka nesvieti, lebo vnutorna cirkulacia je vtedy vypnuta - sklo by sa "mlzilo" keby fukal len vzduch zvnutra kabiny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po stisku tlačítka vnitřní cirkulace se mi tlačítko nerosvíti oranžově. Klapka ale pravděpodobně funguje (je to i slyšet). Že by edešla LEDka ???

Znamená to, že někde v servu je spínač, který LEDku rozsvítí ? Klapka jinak asi normálně chodí. Funguje i vypnutí cirkulace při přepnutí ofuku na přední sklo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ak máš klímu, v motorčeku klapky je potenciometer ktorý udáva v ktorej polohe klapka je.

Ak klímu nemáš, žiaden spínač tam neni, elektronika ktorá je v kúrení vie že ten motor je v krajnej polohe len podla toho, aký odber má, teda príde na koniec, odber motorčeku sa zvýši a elektronika ho vypne. Taktiež sa tam merá čas za ktorý ten zväčšený odber má nastať, preto keď sa napr pokazí mechanika v motorčeku čo sa normálne stáva a zvýšený odber nenastane do určo času, kontrolka vnútorného obehu zhasne a motor sa odpojí

Ty každopádne daj dolu kastlík u spolujazdca a opticky skontroluj čo sa deje keď tlačítko stlačíš a daj vedieť

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar.Měl bych jeden dotaz.Mám problém s tím,že se mi cirkulace vzduchu zapíná sama.Je to občas při startování.Když ji potom vypnu normálně funguje,tím myslím že do auta jde vzduch z venku.Pár krát jsem si všimnul,že mi ta kontrolka slabounce blikavě mžourá.Možná jsem to blbě napsal,ale snad to pochopíte.Nevíte v čem by mohl být problém.Díky všem za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ledka malokdy odejde. to by musel byt napetovy raz, ktery by ti jich umrtvil vice.

Me uz ledka odesla. ...na tlacitku centralniho zamykani na dverich. ...teda myslim, ze driv svitila, takze stat se muze.

prakticky vzato ledku neumtrvis jinak, nez napetim. takze se priklanim k tomu, ze pokud tam ledka je, tak je tam i studenak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ledka malokdy odejde. to by musel byt napetovy raz, ktery by ti jich umrtvil vice.

Me uz ledka odesla. ...na tlacitku centralniho zamykani na dverich. ...teda myslim, ze driv svitila, takze stat se muze.

prakticky vzato ledku neumtrvis jinak, nez napetim. takze se priklanim k tomu, ze pokud tam ledka je, tak je tam i studenak.

Je problém vytáhnout ovládaní topení (mám bez klimatizace) ? Nebo se musí rozdělat půlka palubky ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 let později...
  • o 1 rok později...
  • o 1 měsíc později...

Ahojte. Mam podobny problem. Po stlaceni tlacitka na vnutornu cirkulaciu vzduchu sa len na chvilu rozsvietila a potom zhasla. Tak sme sa pozreli na tu klapku a nedokaze ju uplne zatvorit. Ked jej pomahame tak pri konci citime taky odpor (priam az cvakne nieco). Ono to nedovrie do nejakej 1/4, alebo 1/5 bez pomoci. Je to chyba motorceka? Skusal som to aj nastriekat co sa dalo, ale zlepsilo sa to len o kusok, no stale nedoviera.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...