Přejít na obsah

Kontrolka motoru


Chlumec

Doporučené příspěvky

Zdravím. Dneska se mi rozsvítila žlutá kontrolka motoru. Po napíchnutí na VAG to vypíše dvě chyby ohledně snímače rozdílového tlaku. Přikládám foto. Je to závážná závada?Počítám že po vymazání se to objeví znovu. Auto jsem kupoval jako ojeté u Auto Ševčík. Mám ho dva měsíce bude možné na to uplatnit tu pul roční záruku? Děkuji

post-100518-0-72600900-1468752211_thumb.

post-100518-0-80643200-1468752214_thumb.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj tyhle čidla odchází jak na běžícím pásu.

Nechci být na tebe hned ostrej, protože si tu nový. Číslo diferenčních tlaků se tu už řeší v jiných tématech, dokonce hned na první stránce. Lepší by bylo se obrátit s dotazem tam, než zakládat nové téma. :-D

 

S reklamací asi neuspěješ, čidla odchází každou chvíli. Jinak stojí něco kolem 1.200, - tak bych se kvůli tomu s někým nehádal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Ahoj. Mam dotaz. Rozsvitila se mi kontrolka motoru. Diagnostika mi napsala spatne dve zhavici svicky. Tak jsem vymenil vsechny ctyri smazal chybu a po cca 5 nastartovani se mi rozsvitila znovu. Napsalo to chybu 001668. Nevi nekdo co dal prosim??? Dekuju moc a krasny novy rok vsem a stastne kilometry...

IMG_0938.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...