Přejít na obsah

Davka paliva - vysoka spotreba


Lukyoct05

Doporučené příspěvky

Zdravim panove, predem se omlouvam, pokud se jiz zde neco podobneho resilo, ale nic podobneho jsem nevidel. Mam konkretni problem: mam octavii 1.9 tdi 81kw, 2005, ASV. Pred mesicem jsem nechal pretesnit vstriky, jsou tam nove jehly (trysky) sprint 764, vse odborne mechanikem udelano a po vymene byla spotreba nizka cca 4,5-5l/100km, ovsem na volnobeh po trosku zahratem motoru zacal motor hodne tarokovat, nepravidelny chod, jako by jel snad na 3 valce...noo zavezl jsem to tomu mechanikovi zpet a zvysil mi davku paliva. Motor je ok, vrni krasne, tichucky, alee spotreba mi stoupla na 6,5l/100km po tom serizeni davky paliva. Vse ostatni mam ok, turbo, vaha, n75 atd vse je ok..zvysila se az po te zmene davky paliva. Nevite, proc mi spotreba stoupla o skoro 2l/100km, kdyz predtim po vymene trysek jsem mel 4,5? Nezvysil tu davku prilis moc? A pri stani na miste mi od te vyssi davky paliva palubak na ten volnobeh ukazuje vysoke hodnoty treba i 33l/100km kdyz stojim treba 5 minut. Moc dekuju za ochotne a jakekoliv komentare.

Editováno: , autor: Lukyoct05
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...