Přejít na obsah

Prahove listy


TomV

Doporučené příspěvky

No, môžu mať nejaký špeciálny prípravok, teda tú mriežku, pomôcou ktorej to ľahšie umiestnia na to správne a presne určené miesto.

Samotná montáž je jednoduchá (robil som to na Fabii), treba len hneď na prvý pokus tú lištu správne umiestniť, lebo ak sa raz dotkneš tým samolepiacim pásom karosérie, ťažko to bez poškodenia odlepíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Je na to montážní šablona, která zajistí správné usazení lišt. Dělal jsem si to sám a tu šablonu jsem si koupil za 200 kč. použiješ ji jen jednou a pak ti už na nic neni. Takže kdyby ji někdo potřeboval, tak je k mání. Prostějov a okolí a nebo o víkendech Strážnice. Čau Rici.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem to na O 1 lepil cca. před měsícem taky sám. Pořádně odmastil prahy, nastavil jsem si lišty do požadované polohy, boky lišt na prahy obtáhnul tužkou, sloupl pásky, nastavil mezi namalované čáry a přilepil. Pohoda. Abych dával za šablonu třetinu ceny těch lišt, to fakt e-e.

Jo, jinak výrobce vřele doporučuje teplotu prostředí při montáži min. 18 st.C., takže v současné době předpokládám bude k montáži potřeba garáž či jiné vhodné místo.

Editováno: , autor: aka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

chlapi tady mate komplet sortiment prahovych list na OII, je to kompletni co nabizi vyrobce, v prislusenstvi skoda lze zakoupit pouze vybrane typy

http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=14469

co se tyce montaze tak tam vrele doporucuji podle navodu a dodrzet tu teplotu alespon 15°C a lze to samozrejme nalepit spravne i bez sablony ale chce si to na sucho treba tuzkou naznacit na prah.... ta sablona se vyrabela hlavne pro montaz na lince kdy pracovnik musi tech list nalepit nekolik za hodinu tak aby to stihal....

kdyby mel nekdo zajem jeste o takovou malou hezkou dekoraci pro OII tak je pod timto odkazem:

http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=15553

Editováno: , autor: luke
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na první dojem to chytá takovou tu rezavou patinu, je to po krajích zašlé..lehce dozrzava.. Nevím ale jak je to možný, někde jsem slyšel, že je to nerezová vložka, asi si budu muset do práce půjčit magnet a prozkoumat to..

lepší chytit patinu, než nějakou ošklivou chorobu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na první dojem to chytá takovou tu rezavou patinu, je to po krajích zašlé..lehce dozrzava.. Nevím ale jak je to možný, někde jsem slyšel, že je to nerezová vložka, asi si budu muset do práce půjčit magnet a prozkoumat to..

lepší chytit patinu, než nějakou ošklivou chorobu :D

Tak to každopádně lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já jsem si pořídil prahové lišty celé černé, bez štítků. U nás v práci jsou na služebákách a ten štítek chytá už po roce a půl takovoo dovnou patinu..

ja mam rok a pul a bez problemu a znam spoustu dalsich jeste dele na aute a taktez bez problemu takze muzes mit vadnej kus, muzes to prosim nafotit a poslat mi to na luke19@centrum.cz? napis nejak to nafot a ja to prohlidnu primo s vyrobcem a ozvu se

Editováno: , autor: luke
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já jsem si pořídil prahové lišty celé černé, bez štítků. U nás v práci jsou na služebákách a ten štítek chytá už po roce a půl takovoo dovnou patinu..

ja mam rok a pul a bez problemu a znam spoustu dalsich jeste dele na aute a taktez bez problemu takze muzes mit vadnej kus, muzes to prosim nafotit a poslat mi to na luke19@centrum.cz? dik

Zkusím to vyfotit, všiml jsem si toho na jednom služebáku u nás na úřadě, původně jsem je chtěl taky s logem, ale na tom autě to fakt vypadá děsně..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já jsem si pořídil prahové lišty celé černé, bez štítků. U nás v práci jsou na služebákách a ten štítek chytá už po roce a půl takovoo dovnou patinu..

ja mam rok a pul a bez problemu a znam spoustu dalsich jeste dele na aute a taktez bez problemu takze muzes mit vadnej kus, muzes to prosim nafotit a poslat mi to na luke19@centrum.cz? dik

Zkusím to vyfotit, všiml jsem si toho na jednom služebáku u nás na úřadě, původně jsem je chtěl taky s logem, ale na tom autě to fakt vypadá děsně..

to je vec nazoru :D kazdopadne prevlada nazor ze dekorativni jsou hezci nez celoplastovy ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...