Přejít na obsah

spotreba dolu kopcom


vanyo

Doporučené příspěvky

tu su jadrovy fyzyci normalne

v motore vybuchuje vzduch bez paliva a tento horsky vzduch cisti katalyzator :smich::smich::smich:

ale aspon sa tu da dobre zasmiat

ked uz nic ine

Jak vidno někdo je tu toršku pomalejší, asi dosud nepochopil, že se bavíme o jízdě z kopce,,,to nevadí, rádi počkáme až mu to dojde,, :smich::smich:fucklol:fakac:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

skoda ze tych nazorov je tak vela mylnych..

keby to bolo naopak efektivita citania tohoto fora by bola aspon ako taka

do motora ide palivo ale velmi malo keby sa palivo odpojilo uuuplne tak ako tu tvrdi kopa "expertov" tak by sa ohli ventily pri zopakovani to asi tak 10x po sebe co by ste to zopakovali, pretrhli rozvody atd.. proste by sa stalo to iste ako keby ste neustale roztlacali auto..

neham vas v tom mam to v <> co si myslite

skoda ze je tu tolko "odbornikov"

tych par vyvolenych ktory sa tomu rozumeju tu radsej ani nic nenapisu a ak to tu uz precitaju tak sa len na vas zasmeju

ja uz nebudem tu na nic reagovat

mam v fuck

Jakým zaměstnáním se živíš?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

do motora ide palivo ale velmi malo keby sa palivo odpojilo uuuplne tak ako tu tvrdi kopa "expertov" tak by sa ohli ventily pri zopakovani to asi tak 10x po sebe co by ste to zopakovali, pretrhli rozvody atd.. proste by sa stalo to iste ako keby ste neustale roztlacali auto..

Ty woe. Tak jsem to posral. Minulej tejden mi praskla vstřikovací trubička u jednoho válce (6válec), tak jsem zavřel palivový čerpadlo (jedno na každý válec) a vyfukoval jsem dál. Takže jsou ventily v prdeli. A rozvody jakbysmet. Kurňa, to bufe drahý. :smich::smich:lollol:smich::smich: A nebo mi tam vybuchoval čistej zduch. :palec2::palec2::palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

do motora ide palivo vzdy, aj z kopca. ide o to, ze tie vstreky su tak mizive, ze spotreba je zaukrehlena k nule. ak by ti PP ukazoval so 100% presnostou a na niekolko desatinych cisel tak by ti tu spotrebu ukazal, ale opakujem dolu kopcom je uplne miziva

Obávám se, že při jízdě z kopce se neprovádí ani mikro vstřiky,, :huh: ,např mercedes u svých vozů při konstantní jízdě třeba po dálnici záměrně odpojuje vstřiky do jednoho válce, kvůli úspoře paliva,,, -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

do motora ide palivo vzdy, aj z kopca. ide o to, ze tie vstreky su tak mizive, ze spotreba je zaukrehlena k nule. ak by ti PP ukazoval so 100% presnostou a na niekolko desatinych cisel tak by ti tu spotrebu ukazal, ale opakujem dolu kopcom je uplne miziva

huraaaa

pici konecne to niekto chape

ach jaj..

po precitani vyzsie uvedenych prispevkov som si musel pustit ine kafe - banda tupych hlav

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byrto: Musim se taky pripojit k diskusi. Ty asi vubec nechapes, co ti tady ostatni chteli rict... Pri zarazene rychlosti a jizde dolu z kopce motor nepotrebuje spalovat palivo, proc taky, kdyz ho pohani jina nez vlastni sila. Je sice mozne, ze tam nejake setinkdy deci pujdou, ale to mnozstvi je tak zanedbatelne, ze by stejne na samostatny chod motoru nestacilo - takze tve tvrzeni tak nejak postrada smysl. Nechci se hadat ani nikoho napadat...

Jen mi unika smysl - co tim chtel autor rici...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak chlapci, túto tému som založil ja, a preto by som ja rád teda vedel, či niečo teda "žerie", alebo vôbec nič. Išlo mi tu totiž o to, či áno-teda niečo, hoci málo alebo nie-teda vôbec nič, ani kvapku. Takže by som rád počul jasnú odpoveď áno alebo nie. A nie sa stále vysmievať Byrtovi. Takže ešte raz: áno alebo nie?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...