Přejít na obsah

ANGEL EYES


PTiCA

Doporučené příspěvky

Tak xeny jsem počítal, že budou dražší co se týká žárovek atd... i když je fakt, že jsem to moc nezkoumal ale pokaždé co jsem na ně narazil tak se mluvilo tak o 10K a víc. Navíc žiju v domnění, že nemají příliš moc vzhledů o který mi v pravé řadě jde. Nebo do těch světel co jsem si vybral jdou dát xeny?  :feve:  :doh  :wallbash:

 

Ale taky proto jsem zde abych se přiučil a přečetl zkušenosti ostatních....

Editováno: , autor: Petr92
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

xeny jsou s original xenama.... tudiz je to svetlo n to uzpusobeno ;)

 

ty angely a dalsi jsou uzpusobeny na zarovku,.. ale samozrejme se prodavaji xenon HID sady,... viz. odkaz a samozrejme vybrat prislusnou patici, jakoby zarovky ;)

http://www.obautodily.cz/eshop/novinky-v-obchode/h1-xenonovy-prestavbovy-kit-storm-hid-4-300-kelvinu-id:6987.eshop

 

.... co se tyce orig. xenu,... tak ano,.. 10 tis kc je realnych ale je to bud za komplet funglo nove svetla a nebo to je i s doplnkama pro homologaci co ke xenum musi byt,.. a to je naklonove cidlo zadni napravy,... ovladac  svetel bez moznosti sklapeni svetel a pak ostrikovace svetel ;)

 

samotny svetla v celkem slusnym stavu se daji koupit od 4000 - 7000 kc ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi takhle,pokud budeš dávat jen ty anděly,bez HID sady a jen třeba s lepšíma žárovkama,tak máš vše legální a nemusíš se bát jakékoliv kontroly atd. Pokud dáš do andělů HID sadu,můžou tě za to benga zmr..at,ale to taky záleží podle nálady dotyčného poliše. Pokud dáš jen origo xeny,bez náklonu a ostřiku,je to opět nelegální a můžou mr..at,a za čtvrté,pokud dáš origo xeny + náklon a ostřiky,jsi finančně na těch cca 10 tis a máš vše legální. Teď už záleží jen na tobě. Jestly se chceš odlišit od ostatních a chceš ty světla co sis vybral,a nechceš se bát že tě za HID sadu můžou buzerovat,tak tam dej třeba  http://www.alza.cz/osram-night-breaker-plus-h7-55w-px26d-d195545.htm?kampan=adw1_dsa-alza&gclid=COaf9v33uboCFQXHtAodIEoAWA

 

Pak to bude bez jakýchkoliv možností buzerace ze strany pomahačů a chráničů.

Editováno: , autor: Albín
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak na ty žárovky jsem koukal ale myslel jsem, že to jsou ty co moc nesvítí.... Jinak nebojím se ani tak pamáhačů jako spíš toho aby mi ta přestavba na HID sadu neodpálila elektriku na autě. Něco jsem četl, že ty levnější sady nemusí zrovna moc hýřit kvalitou. 

A jen tak pro zajímavost a ze zvědavosti nevíte někdo jaká hrozí pokuta za tu HID sadu?
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nic spalit ani nejde,... svetla mas na pojistky takze zastavis pojistky,.... vymena je trivialni,.. vsechno do sebe zapada a patice jinak ani zapojit nejdou ;)

 

za super cenu jsou HIDKY SLIM zde:     http://www.obautodily.cz/

 

pokud se chces svetlem priblizit co nejvice zarovce, aby to nebylo tak napadny tak zvol tyto:   http://www.obautodily.cz/eshop/novinky-v-obchode/h1-xenonovy-prestavbovy-kit-storm-hid-4-300-kelvinu-id:6987.eshop

 

pokud xenonum zvol tyhle:  http://www.obautodily.cz/eshop/novinky-v-obchode/h1-xenonovy-prestavbovy-kit-storm-hid-6-000-kelvinu-id:6988.eshop

 

jedna se o tu svitivost ( KELVINY )

 

za tu cenu je snad nesezenes nikde na netu fungl novy ;)

 

 ANGELY a DEVILY MAJI MYSLIM PATICI H1, TAKZE BER H1, DO DALEK DEJ KLASICKOU ZAROVKU ;)

 

 

co se tyce pokuty,... cca 3 body a az 2500 kc,.. nejak tak ;) ale vetsinou to reseji mozna domluvou,... nevim ja nikdy problem nemel ;)....... trafa muzes i nekam schovat az kdyz by si otevrel kapotu a nevidel trafa, bude to min napadny ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem si říkal právě, že tam jsou pojistky takže by se nic moc stát nemělo (i když nevím jak je na tom el. ovl. světel aby to třeba nějak neodpálilo motorek při zkratu, s el. nejsem kamarád takže omluvte mé možná stupidní dotazy :D) taky to není z mé hlavy ale z netu... Co týká výměny věřím, že je triviální ale jak je u mě zvykem i triviální věci můžou být problém :D:(. A taky mi vrtá hlavou když mám žárovky a tudíž i patice H7 jak tam nacpu H1  :feve:?
Trafa se myslím dají schovat do světel ne pokud se nepletu? Myslím, že to i tady někdo psal na fóru, že se tam vlezou...

 

Jinak díky všem za odkazy a rady myslím, že už mám celkem jasno :) teď ještě počkat na výplatu...

 

Kurnik i body :( to není moc dobrý :D. Mě řidičák živí.... Doufám, že na ostravsku jsou hodní a rozumní chlupatí :D

Editováno: , autor: Petr92
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

s el. nejsem taky kamarad a zvladnul sem to ;) .......

 

 ........... patice, patice,..... co chces teda vubec za svetla ?

 

  trafa do svetel neschovas ;) ... neni tam na ne misto,... mozna slimky jo,.. ale bude to na tesno a na hovno ;)

 

Chci tam tyhle: http://www.autodoplnky.cz/predni-tuning-svetla/predni-svetla-skoda-fabia-2000-2008-led-daylight-s406364387

 

Tak snad to zvládnu taky :), když ne tak mě tu zas máte s "inteligentním" dotazem :D:)

 

A tu patici neřeš to byl jen takový menší zkrat z přepracování :D

Pro Albín: Ty co jsem si vybral mají H1 jak na potkávací tak na dálková a jsou součásti balení

Editováno: , autor: Petr92
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 1 rok později...

Zdravim chalani mam ties angely na f1 a chcel som si tam dat hid 6000K sadu ale ked som ju tam dal a zapol tak mi vecsie kruzka prestali svietit a mensie svietili slabsie nejaky cas som na tom jazdil ale neskor ma to sralo tak som tam dal spet halogenky a svietili normalne ale zas sa horsie jazdi neviete preco to moze robit mal niekto stým uz problem dik za rady 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Zdravím všetkých fanúšikov, hľadám nejakého odborníka. Mám problém s Angel eyes na mojej Fábii RS r.v. 2004, odpálil sa mi modul na jednej strane cez ktorý sú napájané LED krúžka, tento modul nemá žiadne označenie ani výrobné číslo. Žiadna firma ktorá tento typ svetiel dodáva mi nevie tento modul alebo relé predať iba celú sadu svetiel za 160€ pričom spomínaný modul môže mať hodnotu 20€. Budem veľmi vďačný za akúkoľvek radu ktorá by mi pomohla vyriešiť tento problém. Vopred ďakujem. 

post-95923-0-24493000-1444750411_thumb.j

post-95923-0-80332100-1444750421_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice jsi ve špatném topicu... ale když nejde modul celý, co takhle ho otevřít a kouknout se co je špatně? Tohle bude lehčí na úrovni součástek;)

až teraz som si všimol, hodim to do správneho topic-u , ten modul je zaliaty v plaste, je to čína, neda sa to opraviť, len kus za kus. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě na to stačilo pár min a našel jsem to na aukru. Stačí zadat CCFL měnič a najde ti to několik odkazů. Zde to aukro http://aukro.cz/menic-pro-angel-eyes-ccfl-nove-i5716455724.html

Ďakujem za radu medzi časom sa mi podarilo zohnať niečo podobne: http://www.bi-xenony.sk/nahradny-inverter-pre-ccfl/ náhradný inverter pre ccfl, zajtra to vyskušam či to bude pasavoť, povedali mi že na 99 % by malo, tak uvidím ale ďakujem za radu už aspoň viem čo mám hľadať.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

Sice tu již dva roky nikdo nepsal ale zeptám se. Měnil někdo ty kroužky v AE? Zajímá mne, jestli to pak svítí více nebo ne. Mě totiž přijde, že to málo svítí. Když svítí venku sluníčko, tak na mne občas někdo ukáže ať si rozsvítím světla, přitom kroužky svítí. Jen mi přijde, že málo oproti třeba BMW. Je to normální nebo jsem nenormální já?

 

Děkuji za případné postřehy

Editováno: , autor: Majlou
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...