Přejít na obsah

Bzučení klimatizace při A/C


jiribur

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Ahoj Roman. Prosím Ťa kde si to reklamoval. Lebo ja už som z toho na prášky. Už som tam bol 3 krát a za každým len diagnostikovali a vraveli že to ešte žiaden rapid nerobil. Vždy natočili aj video a aj ja som im poslal. Chcel by som to už doriešiť lebo tam mám tento týždeň znova ísť nechať auto na dva dni, že idú pozrieť ešte nejaké klapky či to nerobia... Pritom nechcem aby mi rozobrali celé auto znova zbytočne , lebo môžu ešte niečo ďalšie pokaziť pri skladaní ale dať im nejakú presnú argumentáciu , že je to ten kompresor, aj keď to vedia podľa mňa aj sami.

 

Vďaka :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen se přidávám, cvrlikající kompresor klimatizace mámi já na R. 2016, ale čekám na větší teploty ať to můžu jasně prokázat. Bude to zase boj. Většinou chtěji totiž  ze mě udělat člověka, jenž trpí sluchovými halucinacemi, takže příště přijedu s někym dalším, nejlépe právníkem :-) :-)

Jo díval jsem se, mám ten aušusový Sanden, made in PL.

 

 

Editováno: , autor: bobanHTP
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

offtopic: myslíte, že má cenu prodejci "pohrozit" zrovna, že pokud to nenahlásí on, tak budu kontaktovat Škodu? Resp. někdo mi říkal, že dealeři můžou hlásit určité procento záručních oprav a pokud to je více, tak jsou nějak pokutování. Docela bych tomu i věřil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pripájam sa k vyriešeniu úspešnej reklamácii na hlučnú klimu, teraz tichučko a zdá sa aj výkon je vyšší.

 

Stačili nahrávky otestovanie v servise a menili. Fakt je to poznať, je to teraz SUPER .....

 

Cena bola cca 1070 Eur... ešte že v reklamacii, keby to platil zákazník tak že k tomu ešte marža Škodovke.

Editováno: , autor: Eric_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ste ma zblbli, že dnes som to už aj ja prvýkrát začul...... posúval som sa v kolóne rýchlosťou 20-30km/h, otáčky pod 2000, hudba na minime a zrazu niečo jemne cvrliká z ventilácie. Skúsil som vypnúť klímu, prestalo to....... zapol som klímu, začalo to... asi začnem dávať hudbu hlasnejšie! 

kol100

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem reklamoval v rámci záruky cvrlikání při zapnuté A/C. Pro jistotu jsem měl sebou audio nahrávku a video na sd., kdyby se závada neprojevila před servisním technikem.

 

Nepochopil jsem, když mi technik řekl, že je to naprosto normální. :)  že běží kompresor :):)  že to nikdy nebude tiché :) 

 

Bylo mi řečeno, že to porovnají s jiným autem a tvářil se, že jsem asi puntičkář, který řeší takové věci.

 

Každopádně nebudu zatím zveřejňovat název servisu, ale pokud to neuzná to nepříjemné pískání, píšu stížnost a budu to chtít vyřešit.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokiaľ nekontaktuje servis Škodovku, tak nič sami neurobia.

 

Chceš radu zmeň servis takýto prístup je to čo som spomínal vyššie ani nemajú tušáka čo to je.

 

Teraz mám ticho, ale absolútne ticho, nedá sa to zrovnávať a dokonca sa mi zdá a banujem že som si nemeral klima má lepšiu účinnosť, chladí viac proste rýchlejšie mi vychladí na požadovanú teplotu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se přidávám do klubu, kompresor uznán jako vadný a měněn na záruku (bohužel už od středy, protože jim v pátek nedovezli chladící kapalinu do čističe klimatizace) a prý to musí celé vypustit, vyčistit a nově doplnit. Tak snad v pondělí, zatím mám náhradní auto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...