Přejít na obsah

Alu kola 16" na Fabii


Feryn-

Doporučené příspěvky

ahoj, ted si kupuju na Skodu Fabii Combi alu kola Dezent D 16" a k tomu pneu 195/45 nebo 205/45??...pak se chci zeptat jestli nebudu muset u takovyhle kol delat jeste nejaky upravy na podvozku, nebo jestli to tam muzu proste jenom nahodit a jet...dik

Nebude problém s STK? Taky přemýšlím o 16, líbí se mi tyto http://elektrony.cz/?&volba=Kosik&kdruh=ke...nd=95546&ket=35

a snad my neměl být problém se zápisem do TP.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj, ted si kupuju na Skodu Fabii Combi alu kola Dezent D 16" a k tomu pneu 195/45 nebo 205/45??...pak se chci zeptat jestli nebudu muset u takovyhle kol delat jeste nejaky upravy na podvozku, nebo jestli to tam muzu proste jenom nahodit a jet...dik

Nebude problém s STK? Taky přemýšlím o 16, líbí se mi tyto http://elektrony.cz/?&volba=Kosik&kdruh=ke...nd=95546&ket=35

a snad my neměl být problém se zápisem do TP.

ty jsou hezký, v 17-18 by byly ještě hezčí!!! -_-;)

jinak se zápisem do techničáku to netušim :( , ale jak bylo napsáno od škodky je povoleno 6,5x16 ET37(tušim)

ale neřešil bych to, etéčko a šířku ráfku nikdo řešit nebude a velikost 16 je povoleno ;) (jde oto jakej máš rok výroby od 03 tam 16 napsaný jsou, jinak se tam daj dopsat)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj, ted si kupuju na Skodu Fabii Combi alu kola Dezent D 16" a k tomu pneu 195/45 nebo 205/45??...pak se chci zeptat jestli nebudu muset u takovyhle kol delat jeste nejaky upravy na podvozku, nebo jestli to tam muzu proste jenom nahodit a jet...dik

Nebude problém s STK? Taky přemýšlím o 16, líbí se mi tyto http://elektrony.cz/?&volba=Kosik&kdruh=ke...nd=95546&ket=35

a snad my neměl být problém se zápisem do TP.

ty jsou hezký, v 17-18 by byly ještě hezčí!!! -_-;)

jinak se zápisem do techničáku to netušim :( , ale jak bylo napsáno od škodky je povoleno 6,5x16 ET37(tušim)

ale neřešil bych to, etéčko a šířku ráfku nikdo řešit nebude a velikost 16 je povoleno ;) (jde oto jakej máš rok výroby od 03 tam 16 napsaný jsou, jinak se tam daj dopsat)

mám `02 :(

Jinak u těch kol budou šrouby asi schovaný pod tím středem.

A v tom nákupním košíku tam mají další údaje (rok, objem motoru...), tak potom by se to snad dalo pořešit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak pokud ti daj atest papír, že ty kola jsou schválený pro provoz na tom danym autě tak by neměl bejt problém je tam nechat dopsat(osobně sem tohle ještě neřešil, ale je to prej s orgánama docela pakec řešit, ale zase je fakt že pokud máš potřebnou dokumentaci tak by to mělo bejt vpoho ;) ), ale jak sem psal, zapsání bych prostě neřešil(případně si nechat do techničáku napsat ty origo šestnáctky co škodka schvaluje)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
tak pokud ti daj atest papír, že ty kola jsou schválený pro provoz na tom danym autě tak by neměl bejt problém je tam nechat dopsat(osobně sem tohle ještě neřešil, ale je to prej s orgánama docela pakec řešit, ale zase je fakt že pokud máš potřebnou dokumentaci tak by to mělo bejt vpoho ;) ), ale jak sem psal, zapsání bych prostě neřešil(případně si nechat do techničáku napsat ty origo šestnáctky co škodka schvaluje)

no nechci do toho kecat ale faba ma nejvetsi kola 15 ,,,16 ma jen RS. a dodatecne dopsani napripada dp uvahy,,,,,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mel jsem 16 na fabce,ale pak jsem je radeji prodal,na normalna jezdeni to neni,je to tvrde a ve vyjetych kolejich neovladatelne, je pravda,ze to byly 7mi palce,ale jak jsem tam dal sestky 15ctky,pneu 195.50,tak mnohem lepsi,pak odeslo jedno lozisko,a pak druhe a pak sla prodat........jezdil jsem ale denne.na tuneni jedine 16-17,vypadaji skvele,jo a na slabou 1.4 nebo htp bych to nedaval

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...