Jump to content
Dennykraffer1

Superb 2.5 (120kw) netopí

Recommended Posts

Čau chlapi, potřebuju radu, nebo rovnou někoho šikovnýho kdo mi dá do kupy topení. Stručně, fouká mi zimu až do 23 stupňů a od 24 vejš vlažnej vzduch, víte někdo co by to mohlo být? Pomalu se bliží podzim a musim to řešit už :D

díky za rady nebo každej tip!

Dobrý den, procházel jsem tu diskuze a vše v autě kontroloval, rozebral jsem kastlik spolujezdce a kontroloval jsem i jestli otvira klapka, motorky funguji - hadice co vedou do radiatoru i z radiatoru jsou stejne teple - dnes jsem se je pokousel odvzdusnit trocha vzduchu tam bylo, rozvody byli pred cca 30 000 delany i s vodni pumpou a termostatem, začíná zima a můj sup pořád netopí :( Poradíte mi někdo v čem ještě by to mohlo být, než to dám do servisu? Nějak extra se v tom vrtat nechci ale pokud by to mohla být nějaká prkotinka - budu vám vděčný za jakoukoliv radu :) VAG nic neukazal, klimatizace funguje v poradku ale kdyz dam topeni tak to fouka teplotu ktera je venku. Diky za rady a omlouvam se pokud se to tu resilo a ja to nenasel :)

Motorizace 2.5 tdi 120 kw 11/2006

Mám to samé, dnes sem byl u mechanika a bylo mi řečeno že za to může servomotorek klapky která se natáčí podle zvolené teploty na jeden z radiatorů.

A mě se zrovna sekla směrem na ten radiátor co chladí :D

Jak si zkontroloval tu klapku? 

Edited by Iliketea