Přejít na obsah

červená dioda


luckyluck

Doporučené příspěvky

Presne takuto LED-ku uvazujem namontovať. Nevie mi niekto poradiť kam naťahať kable aby to blikalo. Podotykam ze nemam alarm a iba neorigo central.

ten neorigo centrál má na to výstup? asi nie že? čiže musíš vyriešiť blikač najlepšie s 7555 čo bude mať min. odber a ovládať ho centrálom.

ja chcem natiahnuť takú diodu aj do spolujazdcovych dverí, len nad tým silno uvažujem pretože mám nitované dvere...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak si představte, vypozoroval jsem, že to blbě bliká jen když s autem přijedu a zamknu ho. Třeba 100x odemknu zamknu a pořád bliká slaboučce. Když ráno přijdu, bliká jako splašená.. normálně..

Viem niekto kam je ta ledka pripojena? Odkial sa napaja? Potom by sa dalo pouvazovat preco blika tak ako blika....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak si představte, vypozoroval jsem, že to blbě bliká jen když s autem přijedu a zamknu ho. Třeba 100x odemknu zamknu a pořád bliká slaboučce. Když ráno přijdu, bliká jako splašená.. normálně..

Viem niekto kam je ta ledka pripojena? Odkial sa napaja? Potom by sa dalo pouvazovat preco blika tak ako blika....

pripojená je na komfortku - 23pinový konektor - 4tý pin

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...

No koupil jsem nejakou diodu uz s odpory... a jen nevim kam to napojit... V navodu pisou " hnedy drat pripojte na +12V (to neni problem) a bily drat pripojte na spinaci skrinku - po vytazeni klice bude okamzite blikat... Ale nejsem si jist, jestli ji to neodpali - vzdyt po otoceni klice se tam objevi +12 nepúletu-li se? :unsure:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...
  • o 1 rok později...

Možno sa to niekomu hodí - zapojenie blikajúcej Led s minimálnym odberom a intenzívnym zábleskom. Upozorňujem, že schéma je nakreslená správne, má jedno obmedzenie - napájacie napätie musí byť minimálne 12V. Veľkosťou kondíka sa nastavuje frekvencia blikania a intenzita záblesku, rezistorom len frekvencia blikania. Led je najlepšia 2mA, potom sú záblesky ozaj efektné. Pre kondík 100µ má byť rezistor asi 15k.

led.bmp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

zdravím,mě tato červená dioda začala asi před dvouma dnama stále svítit.Nevíte čím by to mohlo být?V kapse se mi myslím zmáčklo několikrát jedno tlačítko na DO,může to být tím?Jinak vše ostatní v pořádku ,jen co jsem zkoušel zevnitř auta,tak nejde safe .Díky za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi nezbude nic jiného, než napíchnout auto na VAG a projet nakódování centrálu - jestli se tam něco nezměnilo. Několikeré vícenásobné aktivování stejného povelu nebo nějaká neobvyklá kombinace povelů totiž může být skrytým povelem pro řídicí jednotku k vykonání nebo změnění nějaké funkce - veřejně nepublikovaná skrytá funkce známá pouze tvůrci programu nebo servisu, sloužící buď k diagnostice, nebo například k nouzovému odemčení. Nelze vyloučit ani pokus o krádež auta naskenováním kódu při odemykání nebo zamykání dálkáčem (někde na náměstí nebo parkingu u marketu) a pozdějším odesláním totožného kódu - rozhodně bych to neponechával bez povšimnutí a nechal celou jednotku prověřit někým, kdo rozumí kódování a umí interpretovat výsledky vyčtené VAGem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...