Jump to content

Výroba

Jan R.
 Share

Recommended Posts

• 1 year later...

V souvislosti s články, které se po internetu objevují, bych se chtěl zeptat, zda někdo netuší jak moc může současná situace ovlivnit možné dodací lhůty pro model Scala? Zatím co po netu čtu, tak se jedná hlavně o Kvasiny (Superb, Kodiaq, Karoq, Seat Ateca) nebo už se problém s čipy a díly začíná i týkat menčích modelů? Scala je tuším dělaná v Boleslavi. Dík

S problémem se potýká celá škodovka. Nám zase u objednaných Superbů tvrdili, že dražší modely mají přednost (a taky už o nich měsíc nic nevíme, dodání v nedohlednu). Takže byť asi odpoví i někdo fundovanější, optimismem bych v tomto případě nehýřil. 

• 3 months later...

Jen info. Scala1,5 tsi Style+ na operák do větší firmy, co od Škodovky pravidelně bere auta. Objednáno na konci dubna s lhůtou dodání 10-12 týdnů tj. cca do konce července dorazila prodejci před cca 2-mi týdny a teď ve středu jsme ji vyzvedli s firemními polepy atd. Tedy i pro větší odběratele, kterých by si měla Škodovka hledět, to je cca 6-8 týdnů skluz. Prodejce sám říkal, že kdo objednává nyní (hlavně z privátního sektoru), tak vůbec netuší, co mu říct. Slíbí dopředu nereálný půlrok, pak ještě čtvrt rok, pak ještě čtvrt rok... Je to v háji teď 😳

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• Similar Content

• By PetrEsh
      Ahojte všem,

uvažuji o koupě scaly, nejspíše v 1.0 TSI s 6 kvaltem, v pátek pojedu zkušební jízdu. Všiml jsem si ale, že všechny testy a recenze jsou s 1.0 TSI 85kw, ale nyní jsou skladové vozy nebo aji předváděcí s 81Kw variantou. Nevíte jaký je v nich rozdíl ? Jestli ta 81Kw je ještě troška přistřižená emisníma normama a lepší se kouknout spíš o trochu ojetá 85 ?

Díky za odpověď.

PK
    • By dayveethe
      Michelin Energy Saver 205/55 R16 GreenX letní ojeté
      k tomu Nikdy nepoužité plechové disky 6x16 5x100 ET 35 originál Škoda
    • By ferda25
      Co lze zatím nastavit kódováním na nové Scale:
      1. volby ESC Sport /OFF
      2. zadní světla s denními + možnost vypnout/zapnout denní světla
      3. akustická signalizace odemčení/zamčení vozu
      4. dálka funkční i při nastartovaném motoru
      5. vypnout start/stop
      6. kufr zavírá krátkým stiskem + dálkou ze stejné vzdálenosti jako lze páté dveře otevřít
      7. položka: "Množství k čerpání" v palubním počítači
      8. protočení ručiček po zapnutí zapalování
      9. aktivace čtení značek + přepínání dálkových světel(to jsem nemohl otestovat) 
      10. paměť nastaveného jízdního módu

Většina funkcí se aktivuje hodně podobně jako u celé platformy MQB u některých to dá jen trochu víc hledání, ale i BCM 2Q0 je strukturou hodně podobná BCMku 5Q0 od softwaru 0200

Bylo by zajímavé zkusit dodělat VIP pedál, zda i BCM typu 2Q0 ho bude podporovat, kessy ho podporuje.

Co jsem trochu postrádal bylo menu asistenti řidiče v jednotce MIB, jak bylo původně, nyní je přímo položka v hlavním menu: Asistenti řidiče
    • By kuyonmodel
      Pomoze mi niekto s oznamom na obrazovke po pripojni telefonu k infotaimentu pred navstevou servisneho centra? Je to odskusane s viacerymi mobilmi. Verzia Android Auto je posledna, OS Android 9. Ako sa da "vodoznak" na obrazovke odstranit? Viz foto:

• By Jan R.
      Spatřena první Scala Ambition - verze s cenou od
      za povšimnutí světla a pneu s vyšším profilem

• Create New...