Přejít na obsah

Roomster Praktik


George Couser

Doporučené příspěvky

Škoda toho schodu do kufru - pak by tam i možna šla na šiřku narvat paleta.

je tam pevná podlaha ve stejné urovni jako je nást. lišta právě kvůli paletě

No já si myslím, že i když tam ta paleta teda asi půjde narvat, tak to bude asi chtít pořádně dlouhý vidle, protože 5-té dveře se neotočí kolem pantů až nahoru, ale zůstanou tak nějak ve vodorovný poloze a budou čumět do prostoru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Líbí se mi a je rozhodně hezčí neř Berlingo/Partner nebo Kangoo.

ale bude tam problem s prostorem protoze roomster je fakt malej

me prijde stejnej jako kangoo a berlingo...no mozna i o trochu vetsi teda....

a mel jsi to nekdy vedle sebe...doma mame Partnera a kdyz to porovnas s Roomsterem tak je to hodne velkej rozdil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Škoda toho schodu do kufru - pak by tam i možna šla na šiřku narvat paleta.

je tam pevná podlaha ve stejné urovni jako je nást. lišta právě kvůli paletě

Aha - mě to podle te fotky připadalo že ty spodni krabice jsou stejně velké jako ty horní a jsou jenom níž. Pokud tam ta paleta vleze v poho šiřkově tak velice pěkné. Kolik je tam místa od podlahy po horní hranu dveří??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha - mě to podle te fotky připadalo že ty spodni krabice jsou stejně velké jako ty horní a jsou jenom níž. Pokud tam ta paleta vleze v poho šiřkově tak velice pěkné. Kolik je tam místa od podlahy po horní hranu dveří??

prave ze roomster je uzkej a nizkej coz je velka skoda :disgust:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

me docela mrzi ze skodovka nema v nabidce fabii ci roomster pick up, na stavbu je to pro technika jak delane, pac to neni velka krava a kdyz je treba neco odveze...bohuzel v soucasnosti je takove auto na trhu pouze jedno...fiat strada a to je teda pekny sunt..fiat vsak vime...takovou fabku bych z fleku bral a co teprve roomstera

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

me docela mrzi ze skodovka nema v nabidce fabii ci roomster pick up, na stavbu je to pro technika jak delane, pac to neni velka krava a kdyz je treba neco odveze...bohuzel v soucasnosti je takove auto na trhu pouze jedno...fiat strada a to je teda pekny sunt..fiat vsak vime...takovou fabku bych z fleku bral a co teprve roomstera

nejsi sám, taky bych bral :angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...