Přejít na obsah

MaxiDot


ntr23

Doporučené příspěvky

ahoj,

u MaxiDotu vede kabel od páčky přímo do budíků?

Do kterých pinů(páčka, budík) je zapojené ovládání palubního PC směrem dolu.Podle dílenské příručky na roomster je to pin na budíku "12 - MFA - funkce v dolní poloze", ale nevím jestli to platí i na Fabii II.

Mám tenhle problém: http://forum.skodaho...vl-packy-po-rj/

Editováno: , autor: FikoCZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jestli jsem pochopil to schéma správně, tak že kabel tlačítka v dolní poloze vede z pinu 24 do 12 a je modrý. OK Dá se jednoduše originální obě svorkovnice osadit novým kabelem? Potřebuji k tomu nějakej speciální kablík s koncovkou, která se zasune do svorkovnice?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dalece to prostudované zase nemám. Jen to schéma, a to snad nelže. Ale pochopil jsi to správně. Já osobně bych ještě před výměnou kábliku, ho ještě proměřil. Odpojit od budíků a ohmicky změřit proti kostře (mínus pólu). Při tom trochu zahenglat se svazkama v okolí. Musí mít nekonečno a po stiknutí přejít k nule. Podle toho poznáš jestli má opravdu nějaký svod na kostru. Jestli je v pořádku, tak to bude chyba v budíkách.

Možná bych to proměřil i v zapojeném stavu a porovnal s dalšími dvěma tlačítky. Tipuju že by to mělo být u všech tří stejné, předpokládám řádově Mohmy. Ale při tom pozor, aby to nezkreslovalo napájení. Lepší by bylo s odpojenou baterkou.

Hodně štěstí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc děkuji za užitečné rady a že tu není člověk co umí jenom vyměnit díl, ale také měřit :)

Takže problém byl v tom kabelu, odpojil jsem pin z T32a a tradá přestalo to dělat. kde se dá sehnat kabel i s pinama na obou stranách pro tuhle svorkovnici?.. Kdyby nedal tak ho ustřihnu a napájím jiný :)

Editováno: , autor: FikoCZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Chlapi prosim o radu mam maxidot a radio skoda blues a nemuzu za boha dostat to radio aby se mi zobrazovalo v maxidotu. Tak nevim co je spatne a nebo co delam spatne. Dnes jsem byl i v skodovce a tam rikali ze to proste v nabidce nastaveni nemam. Slo by to nejak dodelat ?

Editováno: , autor: ASPIRE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...