Přejít na obsah

Demontaz stredove konzole s loketkou.


Harley1006

Doporučené příspěvky

To Fan!s... Jednotku zvládnou v servisu, večer napíšu víc, ju.. Ta AM je good.

To Ovidius... Taky napíšu večer víc, i to jsem absolvoval, dokonce doma.

pokud mas nejakej mensi navod jak bych to mohl zvladnout sam doma..... :D nebo pokud ma fans s timto zkusenost a mohl bych ho zase otravovat.... :D na to kodovani se optam dnes k veceru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Fan!s... Jednotku zvládnou v servisu, večer napíšu víc, ju.. Ta AM je good.

To Ovidius... Taky napíšu večer víc, i to jsem absolvoval, dokonce doma.

pokud mas nejakej mensi navod jak bych to mohl zvladnout sam doma..... :D nebo pokud ma fans s timto zkusenost a mohl bych ho zase otravovat.... :D na to kodovani se optam dnes k veceru

Jasný, mám připravený výcuc z DP B) tak se mi ozvi na mail. Dá se to zvládnout, není to problém. Máš na to správné nástavce na šrouby..volant, kryt sloupku a tak? Volant a kryty víš jak sundat?

Editováno: , autor: Jirik.DC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tomu říkám názorný návod, jinak mám ten výcuc z DP, takže můžu poslat..ale tohle je naprosto dokonalý. Co volant, už ti funguje?

Ahoj, dnes jsem to zrovínka montoval, tedy, jen jsem měnil nízkej tunel, bez loketky, za vysokou s loketkou. Není na tom nic těžkého, jen ty dva šrouby, co to drží k přístrojovce, tam to jde špatně!! :angry:

Jinak ten volant pořád nic, řeším to s "Alesiem"

Co volant? Mně už funguje, chce to odpovídající řídící jednotku..měla by mít na konci označení AM nebo AK...to podle VINu. Jinak když jsem to řešil s Alesiem, ten je prý zatím nemá.. Jak a kam připojíš AUX do rádia? A přes jaký konektor?

Já mám v autě AM, tak by to mohlo jít? Nemáš na někoho kontakt, kdo to nakoduje.

Tu jednotku ti normálně nastaví v servisu na VASu. Stačí najet na elektroniku volantu, kódování jednotky..pak už se jen projedou postupně jednotlivé položky..je tam volba zadní stěrač/bez stěrače, tempomat, pokud máš PP nebo maxiDot, musíš nechat volbu s multifunkčním displayem, tiptronic určitě nebude :D , no a asi 4.volba tam pak je 3/4 ramenný volant multifunkční.. Při nastavování se vždycky ručně zvolí číslo nabídky. Když se tím vším postupně prokoušou, dá se kódování uložit a od té doby to začne fungovat. Já jednotku celou měnil a hned jak jsem ji přehodil, tak se rozchodila i houkačka a tlačítka na volantu. Jen mi ještě museli nastavit snímač polohy volantu, protože jsem právě měnil jednotku. Pak dej vědet, jak jsi dopadl.

Editováno: , autor: Jirik.DC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Fan!s... Jednotku zvládnou v servisu, večer napíšu víc, ju.. Ta AM je good.

To Ovidius... Taky napíšu večer víc, i to jsem absolvoval, dokonce doma.

pokud mas nejakej mensi navod jak bych to mohl zvladnout sam doma..... :D nebo pokud ma fans s timto zkusenost a mohl bych ho zase otravovat.... :D na to kodovani se optam dnes k veceru

Jasný, mám připravený výcuc z DP B) tak se mi ozvi na mail. Dá se to zvládnout, není to problém. Máš na to správné nástavce na šrouby..volant, kryt sloupku a tak? Volant a kryty víš jak sundat?

no jak to tak ctu tak to radeji necham nekoho prehodit.... :D

timto se ptam - je na okrese MB nekdo schopny mi vymenit obyc. packu za tempomatovou? :) aktivaci pres PC uz si udelam....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Fan!s... Jednotku zvládnou v servisu, večer napíšu víc, ju.. Ta AM je good.

To Ovidius... Taky napíšu večer víc, i to jsem absolvoval, dokonce doma.

pokud mas nejakej mensi navod jak bych to mohl zvladnout sam doma..... :D nebo pokud ma fans s timto zkusenost a mohl bych ho zase otravovat.... :D na to kodovani se optam dnes k veceru

Jasný, mám připravený výcuc z DP B) tak se mi ozvi na mail. Dá se to zvládnout, není to problém. Máš na to správné nástavce na šrouby..volant, kryt sloupku a tak? Volant a kryty víš jak sundat?

no jak to tak ctu tak to radeji necham nekoho prehodit.... :D

timto se ptam - je na okrese MB nekdo schopny mi vymenit obyc. packu za tempomatovou? :) aktivaci pres PC uz si udelam....

V čem je háček? Fakt na tom nic není, jen je dobrý vědět, co kde a za co drží..proto ta DP, hlavně kvůli obrázkům..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se pustil do montaze te AUX zdirky.Demontoval jsem tu stredovou konzoli a srdce mi krvaci kdyz to vidim v jakem je to stavu.Jeste kdyz uz ji mam venku namontuji tu schranku pod sedadlo ridice,vse fotim tak pak napisu kde byli zadrhele a tak.Radio uz je nazpet a zkouska zvuku prosla tak jsem ty dratky naletoval dobre.To radio co jsem dosta vymenou za stary stream - ted mam ten na MP3 ma uz vzadu vlastni stereo AUX vstup tak je to celkem banalita to pripojit.Staci jen 4 linka drat a ty konektory a jde to raz dva.horsi uz je vyndat tu stredovou konzoli na tom jsem par hodin stravil.Nic neurvat a zapamatovat si jak to bylo abych to zase dal dohromady.Kdyby nekdo chtel neco vyfotit ,treba ovladani klimatronicu zezadu tak napiste.Do pondeli to bude urcite jeste rozebrane.Docela zajimava podivana.

Jo a kdyby jste nekdo kdo mate manualni klimu chtel CLIMATRONIC a zjistili jste ze to jde pouze vymenou za ta ovladani tak mam moznost toto sehnat.Tak do 2000Kc.(viz foto)

post-63-1163887144.jpg

Editováno: , autor: Harley1006
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tu schránku rozhodně dej, když budeš mít sedačku úplně venku, pak je to na čtvrt hoďky.. Jen jdou blbě zacvaknout schránka do bočního plastu, tam to chce trošku síly, jen je potřeba dát pozor, jakým směrem :) Tu zdířku bych musel zapojit jedině jako CD měnič, protože tam AUX vstupy samostatně nebudu mít..

Přehodit klimatizaci asi nebude jen o přehození čelního panelu, nebo že by?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Jirka.DC: Tak na té jednotce mám napsáno AM a na "VASu" mi to ukázalo A, takže to prozatím nejde. :disgust:

Nevíš o někom, kdo tu jednotku má?

Tak je podstatný, jestli to schroupe při nakodování ten volant, nebo jestli to hodí Error, jako mně poprvé. V servisu mi potvrdili, že tam musí být AM nebo AK. Pokud je to na štítku, tak se někde stala chyba..ty máš ještě auto v záruce?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Jirka.DC: Tak na té jednotce mám napsáno AM a na "VASu" mi to ukázalo A, takže to prozatím nejde.  :disgust:

Nevíš o někom, kdo tu jednotku má?

Tak je podstatný, jestli to schroupe při nakodování ten volant, nebo jestli to hodí Error, jako mně poprvé. V servisu mi potvrdili, že tam musí být AM nebo AK. Pokud je to na štítku, tak se někde stala chyba..ty máš ještě auto v záruce?

Bohužel, v záruce už není.Zítra se tam podívám znova, co tam na ní je napsaní, jestli A, nebo AM. Už to chci, aby to fungovalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Jirka.DC: Tak na té jednotce mám napsáno AM a na "VASu" mi to ukázalo A, takže to prozatím nejde.  :disgust:

Nevíš o někom, kdo tu jednotku má?

Tak je podstatný, jestli to schroupe při nakodování ten volant, nebo jestli to hodí Error, jako mně poprvé. V servisu mi potvrdili, že tam musí být AM nebo AK. Pokud je to na štítku, tak se někde stala chyba..ty máš ještě auto v záruce?

Bohužel, v záruce už není.Zítra se tam podívám znova, co tam na ní je napsaní, jestli A, nebo AM. Už to chci, aby to fungovalo.

A zkoušeli ti to v servisu kódovat? Nebo jen načetli kód jednotky na VASu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tu schránku rozhodně dej, když budeš mít sedačku úplně venku, pak je to na čtvrt hoďky.. Jen jdou blbě zacvaknout schránka do bočního plastu, tam to chce trošku síly, jen je potřeba dát pozor, jakým směrem :) Tu zdířku bych musel zapojit jedině jako CD měnič, protože tam AUX vstupy samostatně nebudu mít..

Přehodit klimatizaci asi nebude jen o přehození čelního panelu, nebo že by?

Tak vyreklamuj radio za to s MP3 a pak ti poradim jak na zdirku.Schranka tam je a pojem trocha sily se u mne projevilo jako hodne agresivity..... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dneska mluvil u nás se škodovákama, zjišťovali to až v Boleslavi a snad by to mělo jít i mně..hlavně se prý vůbec nepřekrývají MR aut a rádií, takže prý všechna rádia si s tou AUX poradí..

Co jsem zjistoval ja tak do toho MR kde jeste nejsou MP3 a to se jiz nekde probiralo to nedodelas.Audio vstup je mono a ten konektor od CD menice potrebuje nejaky impulz aby spustil pokud tam jen pripojis tu zdirku a pripojis treba MP3 tak to hrat nebude.Existuji na to takove specialni propojovaci dily (interface) viz obrazek a pak to rozchodis.Jinak ne....

Je to z Ebay a cena kolem 69eu

Stoji tam

Interface pro zapojeni do konektoru CD menice pro

Seat/VW/ RCD 300, RNS2, MFD2, RCD500,Stream,Delta 6, RNS300,

Audi RNS-E

Skoda Stream, Melody, Audience u. Navi RNS u. Nexus in Oktavia 2

s Quadblock konektorem.

vsechny Aux in/ Line in.

pro vsechny mozne pristroje jako MP3 Player, DVD Player.

Konektor s 3,5 mm konektorem.

Neni mozne pouzivat zaroven se zapojenym CD menicem.

Potom co se to tam zapoji tak to oblbne radio a pokud zmacknete 2 krat cd tak vam naskoci jakoby CD menic jen obsazena pozice bude CD 1, ty ostatni CD 2 - 6 bude hlasit prazdne a cokoli do toho pustite tak bude hrat do repro.Snad tomu rozumite....

post-63-1164056938.jpg

Editováno: , autor: Harley1006
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevíte někdo jestli je možné vyměnit ve vysoké středové konzole zadní výklopný odpadkový koš v nekuřáckém provedení za dvojitou schránku s košem a výsuvným držákem na nápoje. Škodovka totiž nabízí nekuřáckou úpravu pouze v provedení s jednoduchou výklopnou schránkou, prostě jenom kuřáci mohou vzadu mít plechovku s pitím. Je-li to možné poraďte postup a kolik asi tak stojí tato dvojitá schránka. Díky za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevíte někdo jestli je možné vyměnit ve vysoké středové konzole zadní výklopný odpadkový koš v nekuřáckém provedení za dvojitou schránku s košem a výsuvným držákem na nápoje. Škodovka totiž nabízí nekuřáckou úpravu pouze v provedení s jednoduchou výklopnou schránkou, prostě jenom kuřáci mohou vzadu mít plechovku s pitím. Je-li to možné poraďte postup a kolik asi tak stojí tato dvojitá schránka. Díky za rady.

Nemáš někde fotku, jak by to mělo vypadat s tím držákem nápojů?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...