Přejít na obsah

Demontaz stredove konzole s loketkou.


Harley1006

Doporučené příspěvky

Nevíte někdo jestli je možné vyměnit ve vysoké středové konzole zadní výklopný odpadkový koš v nekuřáckém provedení za dvojitou schránku s košem a výsuvným držákem na nápoje. Škodovka totiž nabízí nekuřáckou úpravu pouze v provedení s jednoduchou výklopnou schránkou, prostě jenom kuřáci mohou vzadu mít plechovku s pitím. Je-li to možné poraďte postup a kolik asi tak stojí tato dvojitá schránka. Díky za rady.

Ahoj, tak ta možnost" jediná" je tato.

post-63-1164572365.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevíte někdo jestli je možné vyměnit ve vysoké středové konzole zadní výklopný odpadkový koš v nekuřáckém provedení za dvojitou schránku s košem a výsuvným držákem na nápoje. Škodovka totiž nabízí nekuřáckou úpravu pouze v provedení s jednoduchou výklopnou schránkou, prostě jenom kuřáci mohou vzadu mít plechovku s pitím. Je-li to možné poraďte postup a kolik asi tak stojí tato dvojitá schránka. Díky za rady.

Ahoj, tak ta možnost" jediná" je tato.

mam to v aute, dobra vec, ale ta schranka nad drziakom flase (odpadkovy kos) sa velmi lahko otvara - staci ked osoba sediaca vzadu o nu lahko zavadi a hned sa otvara...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mohu sehnat. Cena 400Kč.

Za tu cenu bych to bral. Je to nové, nepoškozené? Je-li to snadno záměnné tak je to dobrá volba. Jinak při objednání nového vozu opravdu nejde kombinovat nekuřácký paket s touto dvojitou schránkou. Koukněte na Konfigurátor.A já jsem zapřísáhlý nekuřák. Nevím proč by měli být nekuřáci znevýhodňováni, ale to sem nepatří. Jinak dík za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mohu sehnat. Cena 400Kč.

Za tu cenu bych to bral. Je to nové, nepoškozené? Je-li to snadno záměnné tak je to dobrá volba. Jinak při objednání nového vozu opravdu nejde kombinovat nekuřácký paket s touto dvojitou schránkou. Koukněte na Konfigurátor.A já jsem zapřísáhlý nekuřák. Nevím proč by měli být nekuřáci znevýhodňováni, ale to sem nepatří. Jinak dík za rady.

Je to nové a montáž, bez problémová. Stačí napsat SZ a dohodnem se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mohu sehnat. Cena 400Kč.

Za tu cenu bych to bral. Je to nové, nepoškozené? Je-li to snadno záměnné tak je to dobrá volba. Jinak při objednání nového vozu opravdu nejde kombinovat nekuřácký paket s touto dvojitou schránkou. Koukněte na Konfigurátor.A já jsem zapřísáhlý nekuřák. Nevím proč by měli být nekuřáci znevýhodňováni, ale to sem nepatří. Jinak dík za rady.

Je to nové a montáž, bez problémová. Stačí napsat SZ a dohodnem se.

Promň, jsem tu nový a tak nevím co je SZ. Můžeš mi poradit_ Jinak dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem ten zadní díl na Jumbo boxu přemontoval. Funguje perfektně, osvětlení jsem neřešil, jen jsem vyndal popelník s horní části a nahradil jsem ho stejnou vložkou s černé plsti nebo co to je, stejně jako je to v přední schránce u nekuřáckého provedení. Nyní mám kombinaci nekuřáckého provedení s dvojitou odkládací schránkou v Jumbo boxu, kterou mi odmítli dát do nového vozu. Myslím že je to dobrý námět pro pány s MB. A ještě za menší cenu než z továrny. Teď čekám na odkládací schránku pod sedadlo řidiče od Alesia, prý je problém s barvou IVORY světlá béžová. Myslím že potom budu spokojený, ale kdo ví?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem ten zadní díl na Jumbo boxu přemontoval. Funguje perfektně, osvětlení jsem neřešil, jen jsem vyndal popelník s horní části a nahradil jsem ho stejnou vložkou s černé plsti nebo co to je, stejně jako je to v přední schránce u nekuřáckého provedení. Nyní mám kombinaci nekuřáckého provedení s dvojitou odkládací schránkou v Jumbo boxu, kterou mi odmítli dát do nového vozu. Myslím že je to dobrý námět pro pány s MB. A ještě za menší cenu než z továrny. Teď čekám na odkládací schránku pod sedadlo řidiče od Alesia, prý je problém s barvou IVORY světlá béžová. Myslím že potom budu spokojený, ale kdo ví?

Ty tam nemáš to provedení s držákem na nápoje? Já tam lampičku řeším, má tam být a já jsem na tohle děsný :) Jinak tu schránku zkus normálně v servisu, je to pod sedačku spolujezce, ale pro "angličana". V černém mně vyšla na nějakých 456 Kč..a je v Etce i v barvě Ivory,tak jukni..dodají do 2.dne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyměnil jsem jednoduchou zadní schránku za dvojitou. Osvětlení horního popelníku jsem opravdu neřešil. Kdybych ho chtěl sprovoznit musel bych vyřešit jestli to má svítit pořád, nebo jen při světlech či tam má být vypínač, který sepne osvětlení při otevření schránky. Pro mě je lepší řešení " vystlat" spodek schránky ze které jsem vyndal samotný popelník černým sametem jako v přední schránce u nekuřácké výbavy. Jinak tu schránku pod sedadlo řidiče asi objednám v servisu, ale budu muset zrušit objednávku u Alesia.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen nevím, jestli třeba Ivory nebude v servisu dražší..jinak je to do druhého dne..a nenech se odbýt, že to tam nejde, na mně taky koukali, co že to tam chci :) Jinak to osvětlení do horní přihrádky je origo.. Není tam žádný vypínač, já to zapojil na vedení k osvětlení "popelníku" vpředu, kde svítí světlo při zapnutých světlech..přesněji, připojil jsem to na osvětlení zapalovače..které funguje stejně.. A hned jsem toho využil a natáhl si i dopředu 4 dráty jako přípravu na zapojení AUX zdířky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potrebuju demontovat ramecek pro dodatecnou montaz autoradia. Ten je ale pripevneny pomoci sroubu pod krytem stredoveho panelu (kryt kolem autoradia a ovladacu klimatizace). Nevite nekdo jak tento kryt demonovat. Myslim si ze je to jenom nacvaknuty ale nechci radsi pouzivat silu abych nekde neco neurval ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potrebuju demontovat ramecek pro dodatecnou montaz autoradia. Ten je ale pripevneny pomoci sroubu pod krytem stredoveho panelu (kryt kolem autoradia a ovladacu klimatizace). Nevite nekdo jak tento kryt demonovat. Myslim si ze je to jenom nacvaknuty ale nechci radsi pouzivat silu abych nekde neco neurval ;)

Tu sílu budeš muset použít.Jen si dej bacha v té horní části, tam jak je to zúžený, tam to má tendenci praskat.

post-63-1166086192.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...