Jump to content
Sign in to follow this  
splicer

Fabia 1 Vybita bateria behom par minut

Recommended Posts

Zdravím. Chcem sa informovať,či nemá niekto podobný problém. Jedná sa o fabiu 1  1,4  16V  bnenzin.Začala mi dochádzať batéria a to spôsobom, že som auto po dlhšom čase nastartoval na druhý krát a išlo.Pojazdil som pár km..hodka prestávka a pak už nenaštartovalo,ale kontrolky sa rozsvietili.Nabyl som ju a pak zas naštartovalo,nechal som naštartovné 5 min. vypol..za 15 min.skúsil zas a opäť vybitá.Požiçal som si teda dalšiu-dobrú..Naštartoval,išlo a začali pomaly kontrolky a svetlá zhasinať,kontrolka serva,ručnej,airbag a pod sa rozsvietili.. Vypol som,skúšam naštartovať a opäť vybitá..Zas som nabil, naštartoval.vypol naštartoval a nešlo servo-kontrolka..Prešiel pár km.. vypol,naštartoval a servo už išlo.. Odpojil som aj kábrl - na baterke za chodu a auto išlo..Jednoducho niečo tu plne nabytú bateriu vytiahne behom pár minút... Dosl9va tomu autu J..e Už som z toho zúfalý. Dik za pripadnú radu..

Dnes som meral dobijanie a pripadný odber prúdu pribvypnutom aute.. Všetko ok.. Ci to neni predsa len bateria-bolo mi povedané,že ak sa bateria nabije za hod.dve..je vadná.. Trvá to podstatne dlhšie..