Přejít na obsah

OI - Datový štítek


VitaP

Doporučené příspěvky

Ahoj všem!

Bohužel nemám servisku a dokonce ani v kufru (raději nebudu pátrat proč) jsem nenašel Datový štítek. Je možné jej ve Škodovce zpětně dohledat podle VINka? Na infolince můj dotaz 2x zamluvili a nedostal jsem kloudnou odpověď.

no oni podle VIN ti řeknou, jakou to auto mělo výbavu... otázkou je, z kterého auta ten VIN je. To máš svařený ze dvou ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podlaha v kufru je původní dle servisu Škoda, ale proč tam není lístek netuším. Nejsem sám, prošel jsem 3 auta v okolí a nikdo ho tam nemá. Jinak podle VIN vše, co se mi povedlo zjistit, pasuje s autem.

Hele, já jsem na tom stejně!!! Koupil jsem ojetou Oktu a taky nemá štítek v kufru. Raději jsem nepátral proč, ale podle všeho zbouraná nebyla. Tak netuším, jak je to možný. Ale štítek jsem měl v servisní knížce. A ty jsi tedy viděl víc aut, který štítek neměly??? Hmmm, divný.

Editováno: , autor: Stanley78
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja ho taky nemám a v bolce mi bylo řečeno, že je to tim, že to byl referenťák, ale moc věřit se mi tomu nechce...

To je divná výmluva a poslední dobou dost častá. Jakmile je na autě něco divného tak je tady odpověď, že to bylo referentské auto. :disgust:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja ho taky nemám a v bolce mi bylo řečeno, že je to tim, že to byl referenťák, ale moc věřit se mi tomu nechce...

To je divná výmluva a poslední dobou dost častá. Jakmile je na autě něco divného tak je tady odpověď, že to bylo referentské auto. :disgust:

To nechápu!?!? Proč by se referentské vozidlo mělo lišit od "běžného" vozidla?? Může mi to někdo prosím vysvětlit? Popřípadě, co si mám přesně představit pod pojmem "referentské vozidlo"?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja ho taky nemám a v bolce mi bylo řečeno, že je to tim, že to byl referenťák, ale moc věřit se mi tomu nechce...

To je divná výmluva a poslední dobou dost častá. Jakmile je na autě něco divného tak je tady odpověď, že to bylo referentské auto. :disgust:

mám taky referenstské auto a štítek tam mám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj chlapi, nevíte zda by šel někde objednat ten štítek co je v zadním kufru pod kobercem. V servisce ho mám a chtěl bych to mít kompletní.Přeci jen by to při prodeji mohlo dělat drobné trable.Díky

No já nevim, sice to asi není úplně košér, ale když máš servisku a tam ho máš, tak co ten štítek ofotit (naskenovat) a vytisknout a nalepit? Já se na to taky chystám. Nevidím v tom nic špatnýho, pokud mám originál v servisní knížce. Jen je mi pořád divný, proč v některých autech není v tom kufru :huh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám referentské auto - OCTAVII 1.9 TDI MR2005-

Štítek tam mám a myslím si že by firma u které jsem toto auto kupoval

byla tak neseriózní aby ho tam odtad vyndala.

Referentský vůz : auto které se používá např.na výstavy a nebo s ním jezdí

management ŠKODY-AUTO. Po najetí do 30000km nebo 1roku

musí ŠKODA-AUTO tento vůz prodat. A já takový koupil a vůbec toho nelituji protože jsem koupil auto rok staré a najeto 25000km. Na všechno jsou doklady a samozřejmě servisní knížka.

Kdo má možnost --DOPORUČUJI--

Chceš li adresu firmy pošli SZ

Macc

:skoda:

:horse:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...

Čus lidi. Čeká mě koupě oktávie I a nerad bych šlápnul do nějaký černoty. Je mi jasný že si musím zkontrolovat VIN umístěné u okna a na štítku v motoru, u štítku posoudit originál nýty a tak. Jsou ale identifikační údaje k vozidlu naleznutelné ještě jinde v autě???? Slyšel jsem, že třeba passaty mají na různých místech v kasli zabudovaný čipy a pomocí čtečky kterou mají mít poldové v německu ověřej, zda to není náhodou úplně jiný auto. Je to pravda? Má něco takovýho i oktávka? Díky za radu :kuk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No dobře, takže pravé přední světlo, štítek v motoru, štítek na přepážce a dál???? Jak je to s těma čipama? Fakt je to pravda???

čipy nejsou. . U Octaviích po faceliftu jde vyčíst z řídící jednotky skutečný počet km umí to například Cosby tady z fora.

http://www.skodaoctavia.cz/zajimavosti/OznaceniVozidla.htm

Editováno: , autor: zabiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...