Přejít na obsah

Prevodovka Rapid - trasie s pakou pri zaradeni 5 stupna


pavol105

Doporučené příspěvky

Zdravím mám Rapida chcem sa poradiť ohľadom prevodovky mam rapida a všetky prevodove stupne idú radiť bez problémov ale stáva sa mi že pri zaradení 5 stupna mi trasie s pakov ...niekedy ked nejak skoci lepsie netrasie snou vobec.  Inak zaradiť ide stále bez problémov. Včom môže byť chyba ? Oplatí sa to vobec riešiť v servise ? Jedná sa o motor 1.0 TSI 70kw

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nie robi to aj na dialnici ked dobre sadne nechveje sa absolutne ani pri 50km/h ked pridam... samozrejme motor zdochyna ale na paku sa to neprenesie. Preto neviem cim presne to je. Inak prevodovka radi krasne vždy. Mne to pride tak ze rychlost hodi spravne len paka nesadne spravne v kuslise a vtedy na nej citit vybracie motora. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S technikom som sa bol previesť a ukázal som mu obe varianty ze ju zaradim a trasie a znova zaradim a netrasie. Vratili mi auto ze je to nastavene ale nebolo. V podstate ja už aj viem ako ju tam mam hodit aby snou netriaslo ale nie vzdy sa mi to podari. Preto si myslim ze ci nieje potrebne len nastaviť kulisy. Inak na presne takom rapide ako mam ja som skusal a tam ide paka bez problemov akokolvek hodim paku do 5 stupna je vsetko ok. Napriklad ked paku na mojom rapide dam uplne vpravo nadoraz a dopredu a zapadne tak trasie snou stale ale ked ju davam doprava nie nadoraz a dopredu tak je to v pohode. Neviem to nejak vysvetlit a neviem ci sa to da nejak nastavit ci sa stym niekto stretol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...