Přejít na obsah

Jirik.DC

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...

Zdravim všechny :) Jelikož jsem mnel na Ol 2002 Bussines origo alarm,beru jako samozřejmost že na octe ll 2007(snad elegance...je ze SRN) bude take. Auto už mam ale zapomnel jsem se na to zeptat,tak tedy se snažim to nejak zjistit krom toho že tedy budu s autem houpat. Prosim nemate jak bych to zjistil? V navodu jsem to nezjistil . . tak zatim dik... :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tedy asi takto: Dnes jsem mluvil se švárou od ktereho tu octu mám a ten že, to alarm nema a že prý naco když to má imobilizer. Je fakt, že jelikož mi stojí auto před barakem na silnici a ne na park. tak mi u te stare octy lezl docela často na nervy :aggressive: Jakmile kolem mne projelo nejake dunícíí auto nebo dodavka začlo to řvát! Kolikrát jsem se chystal že to zajedu dat seštelovat ale je to zajímave protože jsem to několikrát sledoval a když jeli popelaři, tak už jsem čekal s klíčema u okna, že to začne řvát a ono nic :p No ale nazpět..Tak tedy alarm už nemam což je pro mne krapet překvapení, protože auto sice není v plné palbě (a jelikož je z Němec tak to nema označení výbavy) tak jsem netušil že i u těch novejch je to pořád něco extra!! ;) No a ještě jeden detail. Chtěl jsem zkusit normálně odemknout klíčkem(jinak stale používám tlačítka) a já tam ten klíč nestrčím! Otevře se ta záklopka a strčím tak dva milimetry a konec. Samozřejmně že jsem se ho hned na to take zeptal a on jse mne vysmal že klíčema nikdy neodemykal. Tak to je asi cele z meho příbehu. Diky za vaše odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tomihanus zminil to značení výbavy vozidla. Nejsem z toho zcela moudry. Můžu poprosit o detailnejší vysvětlení ? Všude scháním nejaký kod či co, podle čeho bych poznal co mám za vybavu(clasic,ambiente,elegance)? Dik dik :palec2:

Datovy stitok vybavy auta mas nalepeny v servisnej knizke + druhy datovy stitok je nalepeny v kufri pri rezerve na lavej strane. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 4 měsíce později...

Oktavia II MR 2006 mam slaby akumulator chcem ho vybrat z auta a nabit. Viem ze po odpojeni akumulatoru sa sa rozreve alarm. Otazka znie ako ho potom vypnem alebo ako dlho to bude huuuuukat. Nechcem aby sa potom susedia z panelaku stazovali. dik

Editováno: , autor: semirr96
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Chcel by som poprosit o radu ohladne origo alarmu od Skodovky. Na mojej O2 Combi (r.v.7/2008) odrazu prestala fungovat sirena origo alarmu. Podla VAGu je jednotka alarmu v poriadku, ale sirena prestala komunikovat a taktiez pri odomykani a zamykani ju vobec nepocut. Chcem sa preto opytat ci je zla cela sirena, alebo je chybny akumulator sireny.

Vypis z VAG:

-------------------------------------------------------------------------------

Address 46: Central Conv. Labels: 1K0-959-433.lbl

Part No SW: 1K0 959 433 BT HW: 1K0 959 433 BT

Component: KSG PQ35 G2 020 0204

Revision: 00020000 Serial number: 00000000000000

Coding: 98801A085283407F00040F0FC0084F96907C00

Shop #: WSC 73430 790 00000

VCID: 830E0D52FD4F8E04

Part No: 1Z0 951 171 A

Component: Innenraumueberw.009 5003

Coding: 00000000

Shop #: WSC 73430

Component: Sounder No Answer

Component: NGS n.mounted

2 Faults Found

01134 - Alarm Horn (H12)

000 - - - Intermittent

Freeze Frame:

Fault Status: 00100000

Fault Priority: 4

Fault Frequency: 7

Reset counter: 250

Mileage: 57576 km

Time Indication: 0

Date: 2000.00.00

Time: 16:00:59

01134 - Alarm Horn (H12)

004 - No Signal/Communication

Freeze Frame:

Fault Status: 01100100

Fault Priority: 4

Fault Frequency: 7

Reset counter: 220

Mileage: 57974 km

Time Indication: 0

Date: 2000.00.00

Time: 18:05:20

-------------------------------------------------------------------------------

Vopred vdaka za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po 3 letech by nemusela být baterie v háji, zkontrolovat konektor na siréně občas to tam hnije

J.

Jo a pokud je vadná baterka , je to jak vadná siréna, je to nerozebiratelné, a pokud se to rozebere a vymění aku, myslím že se musí znovu softwarově aktivovat....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...