Přejít na obsah

Superb 2.0 TDI CFFB Cvakavý volnoběh po startu


kenanab

Doporučené příspěvky

Ahoj, občas mi to dělá taky, ale tak jeden z 10-15 startů - jen když je studené... auto mám sérii 125kW a auto jsem koupil když mělo 20.000km a potom byl hned vyměněný olej a potom už pořád po 10.000km a teď mám 182.000km a zatím jsem to nějak neřešil, asi to budou hydroštely... kdyby mi to dělalo pořád tak to řeším, ale zatím jsem říkal, že jak se budou měnit žhaviče tak řeknu mechanikovi ať na to mrkne jak sundá víko, zatím nebylo potřeba, ale myslím si že to přijde... :-)

existuje tady tato přísada, použil jsem ji do Octavie 2 1,9Tdi taky mi tam cvakali zdvihátka, ale že bych pozoroval nějaký velký rozdíl se říct nedá... potom se stejně dělali rozvody a tak jsem nechal udělat i zdvihátka, vačka už byla taky trošku načlá, protože se auto kupovalo když mělo 150.000km takže asi nejspíše výměna oleje po 30.000km udělala svoje... :-( teď má auto 350.000km a jezdí...

https://www.oleje.cz/p/liqui-moly-prisada-pro-hydraulicka-zdvihatka-300-ml--17420

není žádná reklama... kupoval jsem tam dřív olej, ale kupuji jinde, podle mě jsou drazí a já nejsem tak bohatý... :-)    

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...